Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Porphyridium Cruentum Extract | Red Algae Extract | Porfiridiumo kraujo ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Porphyridium Cruentum ekstrakto šaltinis yra raudonųjų dumblių rūšis, kuri gausiai paplitusi jūrų aplinkoje. Ekstraktui gauti naudojami specialūs ekstrakcijos metodai, kuriuose naudojamos aukštos temperatūros ir slėgiai. Procesas prasideda nuo dumblių surinkimo iš jūros, po to jie yra džiovinami ir mėsmalami į miltelius. Toliau, naudojant ekstrakcijos tirpalą, iš dumblių yra išgaunami aktyvūs komponentai. Cheminiu požiūriu, Porphyridium Cruentum ekstraktas yra sudėtingas junginys, turintis įvairių biologiškai aktyvių medžiagų, kurios gali būti naudingos odai.

Paskirtis ir nauda

Porphyridium cruentum ekstraktas, gaunamas iš raudonųjų dumblialų, vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo saugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Šis ekstraktas yra turtingas polisacharidų, kurie padeda formuoti apsauginį sluoksnį ant odos, mažinant transepiderminį vandens netekimą ir taip išlaikant odos drėgmės balansą. Be to, Porphyridium cruentum ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, o tai yra svarbu odos stangrumui ir elastingumui palaikyti. Dėl šių priežasčių jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose odos senėjimo prevencijai ir gydymui.

Saugumo informacija

Porphyridium Cruentum ekstraktas, gaunamas iš raudonųjų dumblialų, yra vertinamas dėl jo hidratacinių ir antioksidacinių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau kalbant apie saugumą odai, šis ingredientas laikomas saugiu ir švelniu. Nors alerginės reakcijos į bet kokius kosmetikos ingredientus yra individualios, mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad Porphyridium Cruentum ekstraktas neturėtų sukelti dirginimo ar alerginių reakcijų daugumai vartotojų. Be to, jis yra dažnai naudojamas produktuose, skirtuose jautriai odai, dėl savo raminamųjų savybių. Vis dėlto, kaip ir bet kurį naują produktą naudojant pirmą kartą, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, kad būtų įsitikinta individualiu toleravimu.

Moksliniai tyrimai

Porphyridium cruentum – raudonasis dumblis, kuris dėl savo biologiškai aktyvių junginių yra plačiai tyrinėjamas kosmetikos pramonėje. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šio dumblo ekstraktas turi antioksidacinių savybių, dėl turtingos polisacharidų, peptidų ir gamatokoferolių sudėties, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir UV spindulių poveikio. Be to, Porphyridium cruentum ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, taip prisidedant prie odos stangrumo ir elastingumo gerinimo. Tyrimai taip pat rodo, kad šis ekstraktas gali padėti reguliuoti odos drėgmės lygį ir turi antibakterinių savybių, kurios gali būti naudingos odos būklės, tokios kaip aknė, gydyme. Dėl šių priežasčių Porphyridium cruentum yra vertinamas kaip perspektyvus ingredientas formuojant naujas kosmetikos priemones.

Tvarumas

Porphyridium cruentum ekstraktas – tai kosmetikos ingredientas, gaunamas iš raudonųjų dumbliai, kuris yra vertinamas dėl savo drėkinančių ir antioksidacinių savybių. Šio ekstrakto tvarumo aspektas susijęs su jo ekologinės pėdsako mažinimu tiek išgavimo, tiek perdirbimo procesų metu. Porphyridium cruentum auginimas ne tik užtikrina atsinaujinantį žaliavos šaltinį, bet ir sumažina žalą natūralioms ekosistemoms, kadangi dumbliai gali būti auginami kontroliuojamose aplinkose, pavyzdžiui, fotobioreaktoriuose, kurie ne tik efektyviai panaudoja saulės šviesą, bet ir leidžia reguliuoti augimo sąlygas, tokiu būdu sumažinant vandens ir kitų išteklių sunaudojimą. Be to, dumbliai geba absorbuoti anglies dvideginį iš atmosferos, prisidedant prie šiltnamio efekto mažinimo. Perdirbimo metu taip pat stengiamasi taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, siekiant išvengti toksiškų šalutinių produktų atsiradimo ir užtikrinti žemos taršos gamybos procesą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Porphyridium Cruentum ekstraktą, naudojimas reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Šis reglamentas nustato, kad kosmetikos produktuose naudojami ingredientai turi būti įtraukti į Europos Komisijos sudarytą kosmetikos ingredientų sąrašą, o Porphyridium Cruentum ekstrakto, kaip specifinio ingrediento, reguliuojami kiekiai, jeigu tokie yra nustatyti, turi atitikti nustatytus saugos reikalavimus. Tačiau šiuo metu nėra prieinamos informacijos, kad būtų nustatytas konkretus šio ekstrakto maksimalus leidžiamas kiekis kosmetikos produktuose. Svarbu paminėti, kad ES teisės aktai taip pat reikalauja, jog kosmetikos produktų saugumas būtų įvertintas prieš juos pateikiant rinkai, o šis vertinimas apima ir ingredientų, tokių kaip Porphyridium Cruentum ekstraktas, saugumo įvertinimą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau šiame kontekste svarbiausia yra atitikimas Europos Sąjungos teisės aktams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa