Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 | PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 | PPG-24-Decil Tetradecetas-50

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 šaltinis yra sudėtingas cheminis procesas, kuris apima daugybę žaliavų ir ekstrakcijos etapų. Šis ingredientas dažniausiai gaunamas iš aliejaus, kuris yra išgautas iš augalinių šaltinių, tokių kaip palmių aliejus ar kokosų aliejus. Cheminiu būdu šis aliejus tada yra modifikuojamas, kad būtų sukurtas galutinis produktas. Proceso metu naudojami įvairūs chemikalai, tokių kaip dietanolaminas ar natrio hidroksidas, siekiant pasiekti norimą cheminę struktūrą. Galutinis produktas yra išvalytas ir išgrynintas, kad būtų užtikrintas aukštas kokybės lygis. Tai sudėtingas ir technologiškai reikalaujantis procesas, kuris reikalauja griežtos kontrolės ir specialių žinių chemijos srityje.

Paskirtis ir nauda

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 yra kosmetikos sudedamoji medžiaga, naudojama kaip emolientas ir drėkinamasis agentas, kuris padeda odai išlaikyti drėgmę ir suteikia jai lygumo. Ši medžiaga taip pat veikia kaip emulsiklis, padedantis sujungti vandenyje ir aliejuje tirpias sudedamąsias dalis, todėl gali būti naudojama įvairių tekstūrų produktuose, tokiuose kaip kremai, losjonai arba makiažo pagrindai. Dėl savo molekulinės sandaros PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 gali padėti formuoti ploną apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, taip apsaugodama odą nuo išorinių veiksnių, pavyzdžiui, teršalų ar neigiamo aplinkos poveikio.

Saugumo informacija

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 yra sintetinis polimeras, naudojamas kosmetikoje kaip emulsiklis ir drėkiklis, kuris padeda išlaikyti odos drėgmės balansą. Atlikti tyrimai rodo, kad šis ingredientas, esant įprastai naudojimui kosmetikos produktuose, yra laikomas saugiu ir nekeliančiu didelės rizikos odos dirginimui ar alerginėms reakcijoms. Tačiau, kaip ir bet kurio kosmetikos ingrediento atveju, individualus netoleravimas ar jautrumas visada įmanomas, todėl rekomenduojama atsargiai naudoti produktus su šiuo ingredientu, ypač turint jautrią ar pažeistą odą. Saugos vertinimai taip pat atsižvelgia į tai, kad PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 koncentracija produktuose paprastai yra žema, kas sumažina galimą nepageidaujamą poveikį.

Moksliniai tyrimai

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 yra kosmetikos ingredientas, dažnai naudojamas kaip emolientas ir emulsiklis, kuris padeda stabilizuoti kosmetikos produktų formulę ir pagerina jų tekstūrą. Mokslinių tyrimų kontekste šis ingredientas vertinamas dėl savo gebėjimo formuoti hidratuojančius plėveles ant odos paviršiaus, taip užtikrinant ilgalaikį drėkinimą. Be to, jis gali padėti kitoms veikliosioms medžiagoms lengviau prasiskverbti į odą. Nors šio junginio saugumas ir efektyvumas dažnai tiriamas kosmetikos pramonėje, konkrečių mokslinių publikacijų, skirtų grynai PPG-24-Decyl Tetradeceth-50, yra ribotas skaičius. Vis dėlto, prieinamos studijos rodo, kad esant įprastam naudojimo lygiui, šis ingredientas laikomas saugiu ir neturi žinomų stiprių alerginių ar dirginančių poveikių.

Tvarumas

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 yra polimeras, gaunamas polipropilenglikolio ir riebalų alkoholio etoksiliacijos būdu, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų ir emulsinių savybių. Šio ingrediento tvarumas priklauso nuo išteklių, naudojamų jo gamyboje, ekstrahavimo ir apdorojimo proceso. Riebalų alkoholiai, kurie yra šio junginio dalis, dažnai išgaunami iš augalinių aliejų arba naftos produkto – polipropilenglikolio. Augaliniai aliejai gali būti tvarūs, jei jie išgaunami atsakingai, nekenkiant aplinkai ir nevykdant miškų naikinimo. Tačiau, jei PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 komponentai kilę iš naftos chemijos, tai gali būti susiję su neigiamu poveikiu aplinkai, įskaitant teršalų išskyrimą ir didelį energijos suvartojimą per apdorojimo etapus. Be to, polimerų biodegradacija yra lėta, todėl jie gali ilgai išlikti gamtoje ir potencialiai kelti riziką vandens ekosistemoms.

Reguliavimas

PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 yra kosmetikos ingredientas, kuris Europos Sąjungoje reglamentuojamas atsižvelgiant į Bendrąjį produktų saugumo reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatomi griežti reikalavimai kosmetikos produktų saugumui ir jų sudedamųjų dalių vertinimui, tačiau šis konkretus ingredientas nėra įtrauktas į draudžiamųjų ar ribojamųjų medžiagų sąrašus, o tai reiškia, kad jo naudojimas leidžiamas, jei produktas atitinka nustatytus saugumo kriterijus. Taip pat svarbu paminėti, kad kiti rinkos, tokie kaip JAV ar Azijos šalys, gali turėti skirtingus reglamentus, tačiau PPG-24-Decyl Tetradeceth-50 paprastai nėra aukščiausioje reguliuojamų medžiagų priežiūros listoje, jeigu jis yra tinkamai vertinamas ir nustatytas kaip nekeliantis rizikos vartotojų sveikatai. Vis dėlto, gamintojai privalo užtikrinti, kad bet koks kosmetikos produktas, įskaitant ir tuos, kuriuose yra PPG-24-Decyl Tetradeceth-50, būtų saugus naudoti pagal paskirtį ir neviršytų jokių specifinių koncentracijos ribų, jei tokios būtų nustatytos atlikus mokslinį įvertinimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa