Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Saccharide Hydrolysate | Saccharide Hydrolysate – Sugar Complex | Sacharidų hidrolizatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Saccharide Hydrolysate yra gaminamas hidrolizuojant polisacharidus, tokie kaip krakmolas arba celiuliozė, naudojant rūgštis arba fermentus, kurie skaido didelius angliavandenių molekules į mažesnes cukrų grandines. Šis procesas leidžia išgauti veikliąsias medžiagas, kurios yra lengvai panaudojamos kosmetikos pramonėje. Hidrolizės metu, priklausomai nuo naudojamų žaliavų ir specifinių procesų sąlygų, gali būti reguliuojamas galutinių produktų molekulinis svoris ir sudėtis, kas lemia jų efektyvumą ir panaudojimo galimybes.

Paskirtis ir nauda

Saccharide Hydrolysate kosmetikos pramonėje dažniausiai naudojamas dėl jo gebėjimo pritraukti ir sulaikyti drėgmę odos paviršiuje, veikiant kaip natūralus drėkiklis. Dėl šios savybės jis yra vertinamas formuluojant įvairius odos priežiūros produktus, ypač skirtus sausos odos drėkinimui. Be to, šis ingredientas padeda formuoti odos apsauginį barjerą, mažina transepiderminį vandens netekimą, taip užtikrindamas ilgalaikį hidratacijos efektą.

Saugumo informacija

Saccharide Hydrolysate laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis yra gerai toleruojamas įvairių odos tipų, įskaitant jautrią odą, ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos produktas, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti produktus, kuriuose yra šio ingrediento, ypač jei asmuo yra linkęs į alergijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Saccharide Hydrolysate rodo, kad šis ingredientas efektyviai padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir pagerina odos būklę. Tyrimai taip pat parodė, kad dėl savo molekulinės struktūros jis gali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, suteikdamas ilgalaikį hidratacijos efektą, kas yra svarbu odos senėjimo prevencijai.

Tvarumas

Saccharide Hydrolysate gaminimo procesas yra vertinamas kaip palyginti tvarus, nes jis leidžia panaudoti atsinaujinančius augalinius išteklius, tokius kaip krakmolas ar celiuliozė. Be to, hidrolizės procesas, naudojamas šio ingrediento gamyboje, paprastai reikalauja mažiau energijos ir cheminių medžiagų, palyginti su kitais sintetiniais ar chemiškai modifikuotais kosmetikos ingredientais, taip mažinant aplinkos teršimą.

Reguliavimas

Saccharide Hydrolysate, kaip kosmetikos ingredientas, yra reguliuojamas pagal Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentus, kurie užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami produktai yra saugūs vartotojams. Ingredientas turi atitikti nustatytus saugumo standartus ir jo naudojimas kosmetikos produktuose turi būti deklaruotas etiketėse, suteikiant vartotojams informaciją apie sudėtį ir galimas alergines reakcijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa