Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Cocoamphoacetate | Sodium Cocoamphoacetate | Natrio kokamfoacetatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento natrio kokamfoacetato šaltinis yra kokoso riešutai. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo kokoso riešutų miltelių, kurie yra sumaišomi su vandeniu ir šarminiais junginiais. Šis mišinys tada patenka į reakcinį indą, kuriame vyksta cheminis procesas, vadinamas neutralizacija. Galutinis produktas yra švelnus, ne dirginantis ir lengvai tirpstantis ingredientas, kuris naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Natrio cocoamphoacetatas yra švelnus anijoninis paviršiaus aktyvusis junginys, gaunamas iš kokoso aliejaus rūgščių. Šis ingredientas dažniausiai naudojamas plaukų priežiūros ir odos valymo produktuose, tokiuose kaip šampūnai, kūno prausikliai ar veido valikliai, dėl savo gebėjimo švelniai valyti odą ir plaukus, nesukeliant sausumo ar dirginimo. Taip pat pasižymi kondicionuojančiomis savybėmis, padedant išlaikyti drėgmės balansą plaukuose ir ant odos paviršiaus. Be to, yra suderinamas su kitais paviršiaus aktyviaisiais junginiais ir gali padėti stabilizuoti putų susidarymą, todėl yra vertinamas dėl savo minkštumo ir efektyvumo.

Saugumo informacija

Natrio kokoamfoacetatas yra švelnus paviršiaus aktyvusis junginys, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip švelnus valiklis ir odos kondicionierius. Jis yra gaunamas iš kokosų aliejaus ir yra žinomas dėl savo švelnumo net jautriai odai. Dermatologinės studijos ir toksikologiniai tyrimai rodo, kad yra mažai dirginantis ir neturi žinomų alergizuojančių savybių, todėl laikomas saugiu naudoti įvairiose kosmetikos formulėse, įskaitant veido priežiūros ir kūno plovimo produktus. Dėl šių savybių yra vertinamas kosmetikos pramonėje kaip odą tausojanti alternatyva stipresniems paviršiaus aktyviems junginiams, kurie gali sukelti odos dirginimą ar išsausėjimą.

Moksliniai tyrimai

Sodium Cocoamphoacetate yra švelnus paviršiaus aktyvusis junginys, gaunamas iš kokoso riebalų rūgščių, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo putojimo ir valymo savybių, taip pat gebėjimo mažinti kitų paviršiaus aktyviųjų medžiagų dirginančią poveikį. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad yra ypač tinkamas jautrios odos priežiūros produktams, nes veikia kaip antialerginis ir odos sudirginimą mažinantis komponentas. Be to, yra vertinamas dėl savo biologiškai skaidomų savybių, svarbių aplinkosaugos požiūriu. Dermatologiniuose tyrimuose įrodyta, kad yra ne tik efektyvi, bet ir saugi vartotojų sveikatai, nesukeldama neigiamo poveikio net ilgalaikio naudojimo atveju. Dėl šių priežasčių laikomas vienu iš prioritetinių pasirinkimų kuriant švelnius, odą tausojančius kosmetikos produktus.

Tvarumas

Natrio cocoamphoacetatas, naudojamas kosmetikoje kaip švelnus ploviklis ir emulsiklis, išgaunamas iš kokosų aliejaus, kuris yra atsinaujinantis žaliavos šaltinis. Tačiau jo tvarumas priklauso nuo kokosų auginimo ir perdirbimo praktikų. Intensyvus kokosų plantacijų plėtimas gali turėti neigiamos įtakos aplinkai, įskaitant miškų nykimą, biologinės įvairovės mažėjimą ir dirvožemio degradaciją. Tačiau ekologiškai atsakingas kokosų ūkininkavimas, apimantis tvarius žemės ūkio metodus, gali sumažinti šias pasekmes. Be to, natrio cocoamphoacetato gamybos procesas turėtų atitikti aukštus aplinkosaugos standartus, siekiant užtikrinti mažesnį chemikalų išmetimą ir energijos suvartojimą, prisidedant prie mažesnės aplinkos taršos ir didesnio produkto tvarumo.

Reguliavimas

Sodium Cocoamphoacetate yra švelnus paviršiaus aktyvusis agentas, dažnai naudojamas kosmetikos produktuose, tokiuose kaip šampūnai ar prausikliai, dėl gebėjimo švelniai valyti ir kondicionuoti odą bei plaukus. Europos Sąjungoje reglamentuojamas ES Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantis, kad visi kosmetikos produktų ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Nors konkrečių Sodium Cocoamphoacetate koncentracijų ribojimų ES teisės aktuose nenurodyta, produktų saugumas užtikrinamas per atsakingą ingredientų derinimą ir mokslinius saugumo įvertinimus, kuriuos privalo atlikti gamintojai prieš pateikdami produktus į rinką. Be to, šis ingredientas turi būti nurodytas produkto sudėtyje pagal INCI pavadinimą, kad vartotojai galėtų būti informuoti apie produkto sudėtį. Kitose rinkose, tokiuose kaip Jungtinės Valstijos ar Kanada, Sodium Cocoamphoacetate taip pat yra leidžiamas kosmetikos ingredientas, reglamentuojamas atitinkamų šalių kosmetikos produktų saugumo teisės aktų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa