Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Allantoin | Allantoin | Alantoinas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Alantoinas, dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, žinomas dėl jo raminančių odos savybių, daugiausia gaunamas oksiduojant šlapimo rūgštį. Šis procesas apima šlapalo reakciją su glioksiline rūgštimi arba pačios šlapimo rūgšties oksidaciją. Gautas alantoinas vėliau išvalomas kristalizacijos ir rekristalizacijos procesais, siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir grynumą. Alantoinas taip pat gali būti išgaunamas iš natūralių šaltinių, tokių kaip pelkių augalai, kur šis junginys yra glikozido pavidalu. Išgautas alantoinas toliau perdirbamas, siekiant padidinti jo stabilumą ir veiksmingumą kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Alantoinas, dažnai naudojamas kosmetikos produktuose dėl savo drėkinamųjų ir odą raminančių savybių, yra cheminė medžiaga, gaunama iš šlapimo rūgšties. Jis pasižymi gebėjimu skatinti odos ląstelių atsinaujinimą, dėl ko gali padėti gydyti žaizdas ir mažinti odos dirginimą bei uždegimą. Be to, alantoinas gali padėti odai atsikratyti negyvų ląstelių, palengvinti naujų, sveikų ląstelių augimą ir pagerinti odos tekstūrą, taip pat padeda išlaikyti odos drėgmės balansą.

Saugumo informacija

Alantoinas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo odos ramyklės savybių ir paprastai laikomas saugiu ingredientu net ir jautriai odai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad alantoinas gali padėti skatinti odos ląstelių regeneraciją, mažinti uždegimą bei veikti kaip odos drėkiklis. Be to, alantoinas yra įvertintas kaip nealergizuojantis ir nekomedogeninis komponentas, todėl yra mažai tikėtina, kad jis sukeltų odos dirginimą ar užkimštų poras.

Moksliniai tyrimai

Alantoinas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo drėkinamųjų, keratolitinių ir odą raminančių savybių. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad alantoinas skatina odos ląstelių regeneraciją, padeda gydyti žaizdas ir mažina uždegiminius odos procesus. Be to, alantoinas yra vertinamas dėl savo gebėjimo padėti atkurti odos barjerinę funkciją, kas yra svarbu odos hidratacijai ir apsaugai prieš išorinius dirgiklius.

Tvarumas

Alantoinas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų ir odą atstatančių savybių, gali būti išgaunamas dviem būdais: sintetiniu būdu arba iš natūralių šaltinių, pavyzdžiui, šlapimo, augalų ar gyvūnų. Sintetinė alantoino gamyba, nors ir leidžia išvengti tiesioginio poveikio gamtinei aplinkai, gali kelti aplinkosauginius iššūkius dėl cheminių reagentų ir energijos sąnaudų. Tuo tarpu natūralaus alantoino išgavimas iš augalinių šaltinių, priklausomai nuo augalų auginimo praktikų, gali turėti mažesnę poveikio aplinkai naštą, bet tai susiję su žaliavų ėmimo tvarumu ir galimu biologinės įvairovės mažėjimu.

Reguliavimas

Alantoinas, dažnas ingredientas kosmetikoje, yra reguliuojamas Europos Sąjungos, kur jis įtrauktas į kosmetikos produktų saugos reglamentą (EC) No 1223/2009, prižiūrint Europos cheminių medžiagų agentūrai (ECHA). Pagal šį reglamentą, alantoinas gali būti naudojamas kosmetikoje be apribojimų, jeigu yra laikomasi geros gamybos praktikos ir produktas yra saugus vartotojui. Taip pat, JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) leidžia alantoino naudojimą kosmetikoje, o Japonijoje alantoinas įrašytas į Kosmetikos ingredientų standartų sąrašą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa