Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Aminomethyl Propanol | Aminomethyl Propanol | Aminorūgštis propanolis

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Aminometil Propanolio sintezė prasideda iš propilenglikolio hidroformilavimo reakcijos, kurioje susidaro aldehidas. Toliau aldehidas oksiduojamas į karbonilą, o šis junginys reaguoja su amonijumi, sudarant Aminometil Propanolį. Procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos cheminės tikslumo, kad būtų užtikrinta gaminio kokybė ir saugumas naudojant kosmetikos priemones.

Paskirtis ir nauda

Aminomethyl propanolis (AMP) yra organinė junginys, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip pH reguliatorius, kuris padeda išlaikyti odos ir plaukų produktų stabilumą ir efektyvumą. Be to, AMP veikia kaip emulsijos stabilizatorius, užtikrindamas, kad vandens ir aliejaus mišiniai neišsiskirtų, o tai yra būtina norint išsaugoti kosmetikos produktų vientisumą ir ilgaamžiškumą. Šis ingredientas taip pat gali padidinti aktyviųjų ingredientų, pavyzdžiui, peptidų ar vitaminų, efektyvumą, nes jie tampa labiau prieinami odai dėl stabilizuotos pH aplinkos.

Saugumo informacija

Aminometilpropanolis, naudojamas iki leistinos koncentracijos ribos, yra laikomas saugiu odai. SCCS nustatė, kad maksimali saugi koncentracija kosmetikoje yra 2%. Vis dėlto, yra atvejų, kai aminometilpropanolio naudojimas gali sukelti odos dirginimą, ypač jautriai odai ar esant ilgalaikiam kontaktui su didesnėmis nei rekomenduojamos koncentracijomis.

Moksliniai tyrimai

Aminometilpropanolis (AMP) yra vertinamas kaip saugus kosmetikos ingredientas, kai naudojamas leistinose koncentracijose. Nepaisant to, mokslininkai atkreipia dėmesį į būtinybę stebėti AMP naudojimą kosmetikoje, kad būtų išvengta per didelio odos jautrumo atvejų ir užtikrinta visuotinė produkto saugumo garantija.

Tvarumas

Nors AMP gamybos procesas yra technologiškai pažangus, svarbu atsižvelgti į tai, kad žaliavų išgavimas ir perdirbimas gali turėti neigiamų pasekmių aplinkai, pavyzdžiui, didelį energijos suvartojimą ir šiltnamio dujų išmetimą, taip pat galimą chemikalų išsiskyrimą į aplinką perdirbimo metu. Todėl tvarumo aspektas AMP naudojime reikalauja atsakingo resursų valdymo, efektyvių energijos sunaudojimo metodų bei aplinkai nekenksmingų atliekų tvarkymo sistemų.

Reguliavimas

Aminometilpropanolis (AMP) yra kosmetikos ingredientas, kuris Europos Sąjungoje reguliuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Nors konkrečių ribojimų AMP tiesiogiai nenustatyta, bet kiekvienas kosmetikos produktas, kuriame jis yra, privalo atitikti bendruosius saugumo reikalavimus ir negali viršyti leistinų koncentracijų, kurios galėtų sukelti vartotojų sveikatai pavojų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa