Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Anthemis Nobilis Flower Oil | Chamomile Flower Oil | Ramunėlių gėlių aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Anthemis Nobilis Flower Oil gaunamas iš ramunėlių gėlių naudojant CO2 ekstrahavimą, kuris yra efektyvesnis nei garų distiliavimas ir nekenkia jautrioms cheminėms medžiagoms. Aukšto slėgio CO2 praeina per augalo medžiagas, išgaunant aliejų, kuris vėliau rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ar likučiai, užtikrinant gryną ir kokybišką produktą, naudojamą įvairiose kosmetikos priemonėse.

Paskirtis ir nauda

Anthemis Nobilis Flower Oil, žinomas kaip romėniškojo ramunėlio eterinis aliejus, pasižymi raminamomis, priešuždegiminėmis ir antiseptinėmis savybėmis. Jis naudojamas odos priežiūros produktuose, ypač skirtuose jautriai ar sudirgusiai odai, mažina paraudimą, uždegimą, sustiprina odos atsparumą, skatina regeneraciją ir veikia kaip drėkiklis. Taip pat gali turėti teigiamą poveikį sergant aknė, sumažinant uždegiminius procesus. Dėl lengvo ir nealergizuojančio pobūdžio aliejus naudojamas veido kremuose, serumuose ir kaukėse.

Saugumo informacija

Anthemis Nobilis Flower Oil retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, tačiau gali turėti alergenus, tokius kaip bisabololis ir chamazulenas, kurie kai kuriems asmenims gali sukelti odos jautrumą. Prieš naudojant produktus su šiuo ingredientu, ypač jautrios ar linkusios į alergijas odos atveju, rekomenduojama atlikti pleistrinį testą. Saugumas priklauso nuo tinkamo naudojimo ir individualaus odos atsako.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Anthemis Nobilis Flower Oil turi priešuždegiminių, antimikrobinių ir raminamųjų savybių, dėl kurių jis yra vertinamas odos priežiūros produktuose. Tyrimai rodo, kad aliejus efektyviai mažina odos sudirginimą ir eritemą, o jo antioksidacinės savybės padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir prisideda prie senėjimo prevencijos.

Tvarumas

Anthemis Nobilis Flower Oil išgavimas ir perdirbimas turi būti atliekami atsakingai, siekiant minimalizuoti ekologinį pėdsaką. Tvarumo aspektas apima tiek augalų auginimą, tiek ekstrakcijos metodus, nekenkiant biologinei įvairovei ir vietinių ekosistemų išsaugojimui, vengiant pesticidų. Perdirbimo metu reikia taikyti procedūras, kurios sumažintų energijos sąnaudas ir cheminių medžiagų naudojimą, siekiant išvengti neigiamo poveikio aplinkai ir užtikrinti augalų atsinaujinimą.

Reguliavimas

Anthemis Nobilis Flower Oil Europos Sąjungoje reglamentuojamas Reglamento (EB) Nr. 1223/2009, kuriame nustatomi kosmetikos gaminių saugumo reikalavimai, įskaitant ribojančius alergenus kiekius. Alergenai privalo būti nurodyti etiketėse, jeigu jų koncentracija viršija nustatytas ribas. Ingrediento saugumas yra reguliariai įvertinamas Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA). JAV Anthemis Nobilis Flower Oil reguliuojamas FDA, bet reglamentavimas nėra toks griežtas kaip ES, ir dažniausiai dėmesys skiriamas ženklinimui bei teiginių patikimumui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa