Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Avena Sativa Protein | Oat Protein | Avinų sėklų baltymas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Avena Sativa Protein gaminamas iš avižų branduolių. Ekstrahavimui naudojamas vanduo, kuris išskiria baltymus iš avižų. Proceso metu baltymai yra išgryninti ir išdžiovinti, siekiant išlaikyti jų biologinę aktyvumą. Cheminis procesas apima baltymų išgryninimą, filtravimą ir galutinį suskystinimą, kuris yra būtinas norint gauti aukštos kokybės Avena Sativa Proteiną.

Paskirtis ir nauda

Avena Sativa Protein, išgautas iš avižų, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir drėkinamųjų savybių, kurios ypač naudingos sausos, sudirgusios ar jautrios odos priežiūrai. Dėl savo natūralių lipidų ir beta-glukanų, šis ingredientas padeda stiprinti odos barjerinę funkciją, mažinti transepiderminio vandens netekimą ir taip prisideda prie odos elastingumo bei minkštumo išsaugojimo. Be to, Avena Sativa Protein turi antioksidacinių savybių, kurios apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir padeda lėtinti senėjimo procesus.

Saugumo informacija

Avena Sativa Protein yra laikomas saugiu jautriai odai ir tinkamu naudoti produktuose, skirtuose atopinės ir kitų odos ligų švelninimui. Įvairūs tyrimai rodo, kad šis ingredientas gali padėti stiprinti odos apsauginį barjerą, mažinti uždegimą ir drėkinti odą, o alerginių reakcijų atvejai yra reti. Tačiau, kaip ir bet kurio kito kosmetikos produkto atveju, vartotojams su ypatingai jautria oda ar alergijomis rekomenduojama atlikti pleistro testą prieš naudojant produktą plačiau. Avena Sativa Protein dažniausiai yra išgautas iš avižų, kurios pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir geba apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų.

Moksliniai tyrimai

Avena Sativa baltymai, plačiai naudojami kosmetikoje dėl savo maitinamųjų ir odą raminančių savybių, yra kruopščiai tyrinėjami mokslininkų. Tyrimų duomenimis, šie baltymai gali padėti atkurti odos barjerinę funkciją, sumažinti uždegiminius procesus ir apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatinant odos elastingumą. Naujausi tyrimai taip pat rodo, kad Avena Sativa ekstraktai gali veikti kaip natūralūs drėkikliai ir turėti antimikrobinių savybių, tačiau tolesnės studijos yra reikalingos, siekiant išsamiai ištirti visus šio ingrediento privalumus.

Tvarumas

Avena Sativa Protein yra ekologiškas kosmetikos ingredientas, kurio tvarumas sietinas su švelniu avižų auginimo poveikiu aplinkai ir mažesniu energijos bei chemikalų sunaudojimu perdirbimo metu. Avižos, kaip atsinaujinantys ištekliai, gali būti auginamos ekologiškai, nekenkiant biologinei įvairovei ir mažinant dirvožemio eroziją. Be to, avižų baltymų ekstrahavimas ir apdorojimas vyksta naudojant švelnias technologijas, kurios neapima sunkiųjų chemikalų, todėl sumažėja neigiamas poveikis aplinkai.

Reguliavimas

Avena Sativa Protein naudojimas kosmetikos pramonėje reglamentuojamas Europos Sąjungos kosmetikos produktų direktyva (EC) No 1223/2009, kuri nustato griežtus reikalavimus dėl kosmetikos produktų sudėties ir saugumo. Nors specifiniai maksimalūs leistini kiekiai nėra išskirtinai reglamentuoti, bendras principas yra tai, kad visi kosmetikos produkto komponentai turi būti įvertinti dėl jų saugumo vartotojui. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimai, tačiau tarptautiniu lygmeniu Avena Sativa Protein naudojimas kosmetikoje yra pripažintas saugus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa