Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Benzyl Glycol | Benzyl Glycol | Benzilo glikolis

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Benzilglikolio šaltinis yra benzilo alkoholis, kuris sintezuojamas cheminių reakcijų su toluenu metu. Šis pagrindinis komponentas vėliau reaguoja su glikoliu, gautu iš etileno oksido ir vandens. Sintezės procesas reikalauja aukštų temperatūrų ir slėgio, siekiant efektyvumo. Rezultatas – benzilglikolis, balti kristaliniai milteliai, turintys platų panaudojimą kosmetikos industrijoje.

Paskirtis ir nauda

Benzilglikolis yra efektyvus tirpiklis bei konservantas, užtikrinantis kosmetikos produktų stabilumą ir ilgesnį galiojimo laiką. Jis skatina veikliųjų medžiagų įsisavinimą į odą ir apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų augimo, taip pat prisideda prie sklandesnės kosmetikos tekstūros, gerindamas vartotojo patirtį.

Saugumo informacija

Nors benzilglikolis nėra žinomas kaip stiprus alergenas, jis gali sukelti odos dirginimą, ypač jautriems asmenims arba esant aukštoms koncentracijoms. Kadangi jis gali skatinti kitų medžiagų prasiskverbimą į odą, jo saugumas vertinamas atsižvelgiant į visą kosmetikos produkto sudėtį. Gamintojai turėtų laikytis nustatytų naudojimo normų ir atlikti saugumo įvertinimus, ypač kuriant produktus jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Mokslininkai dėmesį skiria benzilglikolio dermokosmetinėms savybėms ir saugumo vertinimui. Jis įtraukiamas į įvairių kosmetikos produktų sudėtis dėl gebėjimo pagerinti aktyviųjų medžiagų prasiskverbimą į odą, tačiau reikia atlikti toksikologinius ir dermatologinius tyrimus, kad būtų užtikrintas jo saugumas. Tyrimai rodo, kad poveikis priklauso nuo koncentracijos ir vartojimo trukmės, todėl reikalingos papildomos studijos, siekiant išsiaiškinti potencialias rizikas sveikatai.

Tvarumas

Benzilglikolio gamyba susijusi su fosilinių išteklių naudojimu ir didelėmis energetikos sąnaudomis, o tai kelia susirūpinimą dėl tvarumo ir neigiamo poveikio aplinkai. Siekiant mažinti šį poveikį, svarbu rasti alternatyvius, atsinaujinančius išteklius ir efektyvinti gamybos metodus, skatinant tvarią pramonės plėtrą.

Reguliavimas

Benzilglikolis, kaip kosmetikos pramonės komponentas, yra reglamentuojamas ES ir kitų rinkų teisės aktais. ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 nurodo, kad visi ingredientai turi būti saugūs prieš patekdami į rinką. Nors nėra nustatyta specifinė maksimali leistina koncentracija benzilglikoliui, produktai neturi kelti grėsmės sveikatai pagal Bendrosios produkto saugos direktyvą. Reikia atsižvelgti į papildomus nacionalinius reglamentus, eksportuojant produktus į skirtingas rinkas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa