Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Phenoxyethanol | Phenoxyethanol | Fenoksietanolas

Kategorija

Konservantai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Phenoxyethanol šaltinis yra fenoksietanolis, kuris gaminamas chemiškai iš fenolio ir etanolio reakcijos, naudojant katalizatorių. Procesas prasideda sujungiant šias molekules, o galutinis produktas yra baltos spalvos kristalinis milteliai arba skystis.

Paskirtis ir nauda

Phenoxyethanol yra plačiai naudojamas konservantas kosmetikos ir asmens higienos produktuose. Jis efektyviai stabdo bakterijų, pelėsių ir mielių augimą, ilgina produktų galiojimo laiką bei padeda išvengti infekcijų. Taip pat jis vertinamas dėl mažo alergizavimo potencialo ir švelnumo, suteikiančio galimybę jį naudoti net jautriai odai skirtuose produktuose.

Saugumo informacija

Fenoksietanolis yra dažnai naudojamas kaip konservantas kosmetikoje. Europos Komisijos mokslinis komitetas nustatė, kad jis yra saugus naudoti kosmetikos produktuose iki 1% koncentracijos. Tačiau yra atvejų, kai šis ingredientas gali sukelti odos jautrumą ar alergines reakcijas, ypač jautrios odos turėtojams arba kai naudojamas didesnėmis nei rekomenduojamos koncentracijomis.

Moksliniai tyrimai

Fenoksietanolis yra veiksmingas prieš bakterijas ir kai kurias mielių bei pelėsių rūšis. Nors laikomas saugiu mažomis koncentracijomis, kai kurie tyrimai atkreipia dėmesį į galimą jo draudžiamąjį poveikį imuninės sistemai ir alergines reakcijas. JAV FDA pripažįsta fenoksietanolį kaip saugų konservantą leistinose koncentracijose.

Tvarumas

Fenoksietanolis, gaminamas sintetiškai, pritraukia dėmesį dėl su gamybos procesu susijusio aplinkos poveikio. Būtina atidžiai vertinti jo gyvavimo ciklą, įskaitant žaliavų išgavimą, gamybos procesus ir galutinės medžiagos tvarkymą.

Reguliavimas

Fenoksietanolio koncentracija kosmetikos produktuose negali viršyti 1%, taip nustatyta ES kosmetikos direktyvoje. Jo naudojimą reguliuoja Europos Sąjunga, Japonija ir JAV, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Vis dėlto jo naudojimas kelia diskusijas dėl galimų neigiamų poveikių sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa