Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Boswellia Carterii Oil | Frankincense Oil | Bosvelijos aliejus

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Bosvelijos Carterii aliejus, žinomas kaip smilkalų aliejus, išgaunamas iš Bosvelijos medžio sakų. Aliejaus ekstrahavimo procesas prasideda nuo medžio žievėje atliktų įpjovų, leidžiančių sakai ištekėti, kuri vėliau yra renkama ir perdirbama garų distiliacijos metodu. Eterinio aliejaus sudėtyje yra monoterpenų, seskviterpenų ir diterpenų, suteikiančių aliejui gydomąsias savybes. Aliejaus grynumas ir kokybė priklauso nuo medžio amžiaus, sakų renkimo laiko ir distiliacijos proceso. Bosvelijos Carterii aliejaus gamyba yra kruopštus procesas, kuris užtikrina vertingų junginių išsaugojimą.

Paskirtis ir nauda

Bosvelijos Carterii aliejus, vertinamas dėl priešuždegiminių ir odos būklę gerinančių savybių, tradiciškai naudojamas aromaterapijoje ir šiuolaikinėje kosmetikoje. Jis efektyviai mažina raukšlelių matomumą, stiprina odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą ir sumažina paraudimus bei sudirginimus, suteikdamas odai lygesnį bei sveikesnį išvaizdą. Bosvelijos Carterii aliejus yra ypač vertinamas jautrios ar uždegimą linkusios odos priežiūroje ir gali būti naudojamas tiek veido, tiek kūno priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Dermatologiniai tyrimai rodo, kad Bosvelijos Carterii aliejus yra saugus daugumai odos tipų, kai naudojamas tinkamai praskiestas. Vis dėlto, gali sukelti alergines reakcijas, ypač tiems, kurie yra jautrūs ar turi alergiją tam tikriems kvapams. Prieš naudojant produktus su šiuo aliejumi, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Aliejus turi būti naudojamas išoriniam naudojimui, nes trūksta duomenų apie jo vartojimo vidaus saugumą. Jo koncentracija produktuose turi atitikti nustatytus saugos standartus, nes kartais naudojamas kaip kvapiklis.

Moksliniai tyrimai

Bosvelijos Carterii aliejus yra įvertintas moksliniuose tyrimuose, kurie atskleidė jo priešuždegimines ir antimikrobines savybes. Bosvelių rūgštys, esančios aliejuje, gali moduliuoti uždegiminius procesus, susijusius su odos ligomis, tokiomis kaip aknė ir egzema. Molekulinės farmakologijos studijos rodo, kad aliejus gali slopinti 5-lipoksigenazės fermentą, kuris atlieka svarbų vaidmenį uždegiminių mediatoriaus leukotrienų sintezėje. Klinikiniai tyrimai patvirtina, kad aliejus pagerina odos elastingumą ir mažina raukšlių atsiradimą, suteikdamas antioksidacinę apsaugą. Tačiau reikia tolimesnių tyrimų, kad būtų nustatytos saugios ir efektyvios dozės.

Tvarumas

Bosvelijos Carterii aliejus yra gaunamas iš Bosvelijos medžių sakų, augančių sausose Afrikos ir Artimųjų Rytų regionuose. Tvarus aliejaus gavimas priklauso nuo atsakingo žaliavų surinkimo ir miškininkystės metodų taikymo, kad būtų išvengta medžių išsekimo ir ekosistemų pažeidimo. Dėl didėjančios paklausos svarbu taikyti aplinkai nekenksmingus aliejaus apdorojimo metodus. Tvarumo iniciatyvos, įskaitant CITES reglamentavimą ir sertifikavimo schemas, padeda užtikrinti atsakingą Bosvelijos Carterii aliejaus gamybą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Bosvelijos Carterii aliejus reguliuojamas pagal Bendrąją produktų saugos direktyvą (EC) No 1223/2009, kuri garantuoja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Nors nėra nustatyta konkrečių naudojimo kiekio ribojimų, svarbu atsižvelgti į galimą alerginį poveikį ir atlikti saugos vertinimą. JAV ir kitose rinkose Bosvelijos Carterii aliejus reguliuojamas mažiau griežtai, daugiausia dėmesio skiriant ženklinimui ir informavimui apie produktų sudėtį. Nepaisant regionų skirtumų, gamintojams rekomenduojama taikyti atsargumo principą ir įvertinti ingrediento saugumą, remiantis jo koncentracija produktuose ir sąveika su kitais komponentais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa