Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Buteth-3 | Buteth-3 | Butetas-3

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Buteth-3 šaltinis yra butileno glikolis, kuris pradinėje stadijoje yra išgryninamas iš etanolio. Vėliau, per cheminius procesus, butileno glikolis reaguoja su sulfonuotu butanolio, sukuriant Buteth-3 molekulę. Galutinis produktas kruopščiai išvalomas siekiant užtikrinti aukštą kokybės lygį.

Paskirtis ir nauda

Buteth-3, taip pat žinomas kaip Tributyl Citrate, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo kvapo stiprinimo savybių ir odos kondicionavimo efekto. Jis veikia kaip plastifikatorius, gerinant kosmetikos produktų tekstūrą ir lankstumą, bei tirpiklis, palengvinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą ir užtikrinantis ilgesnį kvapo išliekamumą. Be to, Buteth-3 praturtina produktų sensorines savybes ir padeda sumažinti galimas neigiamas odos reakcijas.

Saugumo informacija

Buteth-3, dar vadinamas Triethylene Glycol Monoethyl Ether, yra vertinamas dėl gebėjimo padidinti odos pralaidumą, leidžiant kitoms medžiagoms lengviau prasiskverbti. Šis ingredientas yra laikomas palyginti neagresyvus ir nedirginantis odos, todėl yra saugus naudoti esant įprastoms koncentracijoms. Nepaisant to, kai kurie vartotojai gali patirti individualų netoleravimą ar alergines reakcijas, todėl jautrios odos asmenims rekomenduojama atsargumas. Buteth-3 saugumas yra nuolat vertinamas reguliavimo institucijų, pavyzdžiui, Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo komiteto (SCCS).

Moksliniai tyrimai

Mokslinėje literatūroje Buteth-3, chemiškai žinomas kaip trietilenglikolio etilo eteris, yra įvertintas dėl gebėjimo skatinti vandenyje tirpstančių medžiagų tirpumą ir efektyviau tiekti aktyviasios medžiagas į odą. Reglamentuojamas Europos Sąjungos direktyvomis ir Tarptautinio kosmetikos ingredientų saugumo komiteto (INCI), šis ingredientas yra saugus, tačiau reikia atidžiai stebėti galimus alerginius atsakus ir dirginimą, ypač jautriems vartotojams. Buteth-3 panaudojimas turi atitikti nustatytas koncentracijos ribas.

Tvarumas

Buteth-3 gamybos procese naudojama citrinos rūgštis, kuri gali būti gaunama iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, cukraus, teoriškai suteikiant medžiagai tvarumo potencialą. Tačiau, iškastinio kuro naudojimas ir su juo susijęs CO2 išmetimas cheminių medžiagų sintezės metu kelia aplinkosauginius rūpesčius. Atsižvelgiant į galimą ilgalaikį neigiamą poveikį ekosistemoms, Buteth-3 tvarumas vertinamas žaliavų šaltinių, gamybos efektyvumo ir galutinio produkto poveikio aplinkai aspektais.

Reguliavimas

Buteth-3, žinomas kaip tributiloetano esteris, yra reguliuojamas ES reglamentu (EB) Nr. 1223/2009, kuriame nustatyti griežti saugumo reikalavimai. Visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojui, o ingredientų koncentracijos – moksliniu požiūriu pagrįstos. Nors ES reglamente nėra nurodytos konkrečios Buteth-3 naudojimo detalių, visi ingredientai privalo atitikti Bendrijos teisės aktų reikalavimus. JAV, Buteth-3 reguliavimas priklauso nuo Federalinio maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act), administruojamo Maisto ir vaistų administracijos (FDA), kuri nenustato privalomo ingredientų patvirtinimo prieš juos patekant į rinką. Atsakomybė už produkto saugumą tenka gamintojui, o naudojimo apribojimai turi būti laikomi leidžiamose koncentracijose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa