Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

C13-14 Isoparaffin | C13-14 Isoparaffin | C13-14 Izoparafinas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento C13-14 izoparafino šaltinis yra mineralinis aliejus, išgautas iš naftos. Ingrediento išgavimas prasideda naftos išgryninimu, po kurio sekama frakciniu distiliavimu, siekiant išskirti norimus angliavandenilius. C13-14 izoparafinas gaunamas iš C13-14 alkanų – sudėtingų angliavandenilių, per katalizinį hidrogenavimą, kuris leidžia gauti aukštos kokybės izoparafino produktą. Dėl savo minkštinamųjų ir tekstūrą lyginančių savybių jis yra populiarus kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Kaip emolientas ir tirštiklis, C13-14 Isoparaffin suteikia kosmetikos produktams lengvą ir nealiejingą tekstūrą. Tai ypač naudinga formuojant skystas priemones, pavyzdžiui, losjonus ar makiažo pagrindus. Ingredientas pasižymi inertumu, nesukelia odos dirginimo ir alergijų, todėl yra saugus vartojimui. Be to, jis padeda stabilizuoti kosmetikos produktų sudėtį, prailginti jų galiojimo laiką ir pagerina estetines savybes, pavyzdžiui, suteikia odai švelnumo.

Saugumo informacija

C13-14 Izoparafinas yra patvirtintas kaip saugus kosmetikos ingredientas, atitinkantis Europos kosmetikos ingredientų saugos vertinimo komiteto (SCCS) nustatytus reikalavimus. Dermatologinės studijos patvirtina, kad jis neaktyvus ir nekelia odos dirginimo rizikos. Nors yra minimalus alergijų atvejų tikimybė, ypač jautrios ar alergiškos odos turintiems asmenims rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naują produktą.

Moksliniai tyrimai

C13-14 Izoparafinas yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl jo gebėjimo efektyviai formuoti apsauginę plėvelę ant odos, sumažinančią transepiderminį vandens praradimą ir palaikančią odos hidrataciją. Žemo toksiškumo ingredientas, nepaisant naftos pagrindo, yra laikomas saugiu kosmetikos pramonėje, pagal Europos Sąjungos Cheminių medžiagų agentūros (ECHA) ir JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) pateiktus duomenis. Šios institucijos patvirtina, kad ingredientas neveikia kaip kancerogenas ar mutagenas, o jo poveikis aplinkai yra minimalus dėl biologinio nesikaupimo.

Tvarumas

C13-14 Izoparafinas, gaminamas per petrocheminį perdirbimą, kelia tvarumo iššūkius, įskaitant iškastinių kuro šaltinių naudojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą. Petrochemijos pramonėje susiduria su aplinkosauginėmis problemomis, įskaitant ekosistemų pažeidimus ir būtinybę atsakingai tvarkyti šalutinius produktus. Taip pat būtina svarstyti naftos kaip nerenovuojamo išteklio sunaudojimą ir ieškoti alternatyvių, aplinką tausojančių medžiagų.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje C13-14 Izoparafinas reglamentuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina kosmetikos produktų saugumą ir toksikologinį ingrediento vertinimą. Nors jo naudojimo kiekiai konkretiems produktams nėra griežtai reglamentuoti, jie turi atitikti atskirų produktų saugumo įvertinimus. JAV rinkoje ingredientas taip pat reguliuojamas pagal FDA standartus, kurie garantuoja produktų saugumą, nors kiekio apribojimai gali skirtis priklausomai nuo produkto tipo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa