Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Dimethicone | Dimethicone | Dimetikonas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Dimetikonas, silikono pagrindo kosmetikos ingredientas, gaunamas iš silicio, randamo siliko ir silikatų. Silicis išgavimas iš siliko vyksta per chemines reakcijas, kuriose su metilchloridu esant katalizatoriui susidaro dimetikonas. Ši reakcija sukuria aukštos molekulinės masės polimerą, suteikiantį dimetikonui lygumą ir tepimą. Galutinis produktas yra išvalytas, pašalinant priemaišas ir užtikrinant saugumą kosmetikos paskirtims.

Paskirtis ir nauda

Dimetikonas formuoja apsauginį barjerą ant odos ar plaukų, išlaikant hidrataciją ir mažinant plaukų lūžinėjimą. Suteikia produktams šilkinį pojūtį, palengvina tepimą ir pasiskirstymą, mažina odos paraudimą bei dirginimą. Dėl stabilumo ir netoksiškumo yra saugus naudoti odos priežiūros ir dekoratyvinėje kosmetikoje.

Saugumo informacija

Dimetikonas yra inertinis, nekomedogeniškas ir nekelia alerginių reakcijų ar dirginimo rizikos net jautriai odai. Sudaro apsauginį sluoksnį, mažindamas transepiderminį vandens netekimą. Jo saugumas žmogaus odai patvirtintas dermatologinių testų ir reglamentuojamas Europos Sąjungos bei JAV FDA.

Moksliniai tyrimai

Dimetikonas yra inertinis ir neaktyvus, nekancerogeniškas ir nemutageniškas, mažai tikėtina, kad sukeltų alergines reakcijas. Odos įsiskverbimo tyrimai parodė, kad neprasiskverbia giliai į odą, sumažindami sisteminio poveikio riziką. Diskutuojama dėl poveikio aplinkai, nes sunkiai biologiškai skaidomas. Mokslininkai ieško alternatyvių ingredientų, siekdami išlaikyti produktų efektyvumą ir mažinti ekologinį pėdsaką.

Tvarumas

Dimetikono gamyba yra energijos intensyvi ir gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, įskaitant iškastinių išteklių eksploataciją ir emisijas. Atsparumas biologiniam skaidymui gali sukelti ilgalaikius poveikius ekosistemoms. Kosmetikos pramonė ieško alternatyvių medžiagų arba tobulina gamybos procesus, siekdama tvarumo.

Reguliavimas

Dimetikonas kaip kondicionuojanti medžiaga kosmetikoje reglamentuojamas ES reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, nustatančiu saugos reikalavimus. Visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos su dimetikonu, turi būti atidžiai įvertinti dėl saugumo prieš patekdami į rinką. ES nėra nustatytas maksimalus leistinas dimetikono kiekis, nes laikomas nekenksmingu esant įprastoms koncentracijoms. JAV FDA taip pat laiko dimetikoną saugiu kosmetikos ingredientu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa