Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Coffea Arabica Seed Extract | Coffee Seed Extract | Kavos pupelių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kavos pupelių ekstraktas (Coffea Arabica Seed Extract) yra populiarus kosmetikos ingredientas, gautas iš kavos pupelių. Ekstrakcijai naudojamas procesas prasideda nuo kavos pupelių džiovinimo, kuris yra būtinas norint išlaikyti aktyvias medžiagas. Toliau, džiovintos pupelės yra malšinamos ir ekstrahuojamos naudojant organinius tirpiklius, tokius kaip etanolis arba glicerinas. Šis procesas leidžia išgauti koncentruotą kavos pupelių ekstraktą, kuriame yra gausu antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų. Chemiškai, ekstrakte yra kofeino, kavos rūgšties ir kitų sudedamųjų dalių, kurios suteikia odai apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir padeda pagerinti odos tekstūrą bei spalvą.

Paskirtis ir nauda

Šis ekstraktas turi polifenolius, įskaitant chlorogeninę rūgštį, kurie mažina uždegimą ir gali pagerinti odos hidrataciją bei elastingumą. Be to, jis stimuliuoja mikrocirkuliaciją, kas gali padėti sumažinti patinimus ir tamsius ratilus po akimis. Dėl savo kofeino turinio, ekstraktas taip pat gali padėti susiaurinti kraujagysles, todėl yra naudojamas produktuose, skirtuose kovai su celiulitu, nes gali padėti optiškai sumažinti odos nelygumus.

Saugumo informacija

Kofėjos Arabikos sėklų ekstraktas yra laikomas palyginti nekeliančiu didelės rizikos odai. Nors individualus jautrumas visada įmanomas, tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra mažai alergizuojantis ir neturi stipraus dirginančio poveikio. Jis dažnai naudojamas įvairiose odos priežiūros formulėse, prisidedant prie odos apsaugos nuo laisvųjų radikalų. Svarbu atkreipti dėmesį į produkto koncentraciją ir vartotojo odos tipą, kad būtų išvengta sudirginimo, ypač jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina Coffea Arabica Seed Extract veiksmingumą dėl didelio polifenolių, įskaitant chlorogeninę rūgštį, kiekio. Šios medžiagos neutralizuoja laisvuosius radikalus, mažina UV spindulių sukeltą odos pažeidimą ir prisideda prie odos elastingumo bei tvirtumo išlaikymo. Kofeino buvimas ekstrakte skatina mikrocirkuliaciją, dėl ko sumažėja pabrinkimai ir tamsūs ratilai po akimis.

Tvarumas

Kavos (Coffea Arabica) sėklų ekstrakto gamyba gali būti atliekama tvariomis arba netvariomis metodais. Tvarioje gamyboje, naudojant šešėlinius agroforestrinius sistemas, mažėja neigiamas poveikis aplinkai, o netvarioje gamyboje gali būti padaryta žala, įskaitant biotopų naikinimą ir cheminių medžiagų patekimą į gruntinį vandenį. Svarbu atkreipti dėmesį į ekstrakcijos proceso metu naudojamų cheminių medžiagų ir išteklių sunaudojimą. Atsakingas žaliavų šaltinių pasirinkimas ir tvarios gamybos procesų taikymas yra būtini norint užtikrinti ekstrakto tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Coffea Arabica Seed Extract naudojimas yra reguliuojamas ES Kosmetikos reglamento, kuris nustato saugumo ir etiketavimo reikalavimus. Nors šis ekstraktas nėra išskirtinai reguliuojamas, kiekvienas kosmetikos produktas turi būti vertinamas atsižvelgiant į galimą toksinį poveikį ir alergijas. JAV šis ingredientas taip pat turi atitikti bendruosius saugumo standartus. Nepaisant nespecifinio reguliavimo, gamintojai privalo užtikrinti produktų saugumą ir yra atsakingi už bet kokį neigiamą poveikį, kurį jų produktai gali sukelti.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa