Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cyclopentasiloxane | Cyclopentasiloxane | Ciklopentaziloksanas

Kategorija

Tirpikliai

Šaltinis

Ciklopentasiloksanas, sintetinis silikonas, kuris plačiai taikomas grožio pramonės produktuose, yra išgaunamas iš silicio dioksido per sudėtingą cheminių reakcijų seką, reikalaujančią aukštų temperatūrų ir slėgio. Toks procesas leidžia sukurti gryną ciklopentasiloksaną, kuris dėl savo švelnumo ir greito garavimo yra ypač vertinamas kosmetologijoje.

Paskirtis ir nauda

Dekametilciklopentasiloksanas, ciklopentasiloksano sinonimas, efektyviai skaido kosmetikos produktų struktūrą, užtikrindamas vienodą ir lengvą jų paskirstymą. Jis ne tik suteikia ilgalaikį drėkinamąjį efektą, bet ir padeda išlaikyti odos elastingumą. Dėl šių privalumų šis ingredientas yra pasirinkimas formuojant aukštos kokybės kosmetikos gaminius.

Saugumo informacija

Ciklopentasiloksanas, pripažintas Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) kaip saugus naudoti nustatytais kiekiais, yra nekenksmingas odai ir neturi dirginančių ar alergizuojančių savybių. Nors yra ekotoksiškumo rizika patekus į aplinką, odos saugumo atžvilgiu jis laikomas nekenksmingu. Vis dėlto, individualus jautrumas junginiui, ypač turint pažeistą ar jautrią odą, turėtų būti įvertintas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose dėmesys ciklopentasiloksanui skiriamas dėl jo poveikio aplinkai ir žmogaus sveikatai. ECHA atkreipia dėmesį į potencialią grėsmę vandens organizmams, nurodydama, kad medžiaga gali kauptis gyvų organizmų audiniuose. Nepaisant jo vertingų savybių kosmetikos produktuose, toksikologiniai tyrimai ir analizės tęsiamos, siekiant išsamiau įvertinti ciklopentasiloksano saugumą.

Tvarumas

Ciklopentasiloksano gamyba, susijusi su energijos reikalaujančia silicio išgavimo iš kvarcinio smėlio proceso, kelia susirūpinimą dėl galimo neigiamo poveikio aplinkai. Atsparumas biologiniam skaidymui ir potencialus ilgalaikis išlikimas aplinkoje bei kaupimasis vandens telkiniuose verčia kosmetikos pramonę ieškoti tvarų vartojimą skatinančių alternatyvų.

Reguliavimas

D5, arba ciklopentasiloksanas, reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų reglamentą, ribojant jo koncentraciją plaukų aerozoliuose. Kitose šalyse, įskaitant Kanadą ir Azijos regionus, taikomi skirtingi reglamentavimo standartai. Nepaisant to, kad ciklopentasiloksanas dar nėra draudžiamųjų medžiagų sąraše, jo panaudojimas yra nuolat stebimas atsižvelgiant į naujausius tyrimus, kurie bando išaiškinti jo poveikį sveikatai ir aplinkai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa