Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Diisopropyl Adipate | Diisopropyl Adipate | Diizopropilo adipatas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Diisopropyl Adipate yra sintetinis junginys, gaunamas iš adipinės rūgšties ir izopropilo alkoholio. Adipinė rūgštis išgaunama iš n-oksigenizuoto buteno, o izopropilo alkoholis gaminamas iš propileno ir vandens. Šie du komponentai yra būtini Diisopropyl Adipate sintezei, kuri vyksta esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, išskiriant vandenį kaip šalutinį produktą. Galutinis produktas turi būti išvalytas ir patikrintas užtikrinant kokybės kontrolę.

Paskirtis ir nauda

Diisopropyl adipatas, būdamas esterio tipo junginiu, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo pagerinti odos tekstūrą ir veikti kaip minkštinamasis agentas. Ši medžiaga pasižymi lengvu įsiskelbimu į odą, todėl tampa efektyviu emolientu, suteikiančiu odai lygumą ir elastingumą. Be to, diisopropyl adipatas yra neklampus ir turi šviesią tekstūrą, pagerinančią kosmetikos produktų tepamumą ir išvaizdą ant odos. Jis taip pat padeda užtikrinti produkto vientisumą ir ilgalaikį efektyvumą.

Saugumo informacija

Diisopropyl adipatas pasižymi aukštu saugumo profilu, būdamas nedirginantis ir neturintis alergizuojančių savybių, tinkamas net jautriai odai. Jis neblokuoja porų ir nesukelia komedogeninių reakcijų, todėl yra plačiai naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse. Šio ingrediento saugumas patvirtintas Cosmetics Ingredient Review (CIR) organizacijos išsamių mokslinių įvertinimų.

Moksliniai tyrimai

Diisopropyl adipatas (DIPA) yra tirpiklis, pasižymintis geromis derminimo savybėmis ir vertinamas dėl neklampumo bei gebėjimo palengvinti kitų ingredientų absorbciją. Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) ir Europos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) patvirtina, kad DIPA laikomas saugiu kosmetikos ingredientu esant įprastoms naudojimo sąlygoms, nors retais atvejais gali pasireikšti alerginės reakcijos jautriems asmenims.

Tvarumas

Diisopropilo adipatas (DPA), naudojamas kosmetikoje kaip minkštinamasis ir odos kondicionavimo agentas, yra sintetinis junginys, gaunamas iš adipino rūgšties ir izopropanolio. Dėl sintetinio pobūdžio, DPA gamybos tvarumas priklauso nuo naudojamų žaliavų išgavimo ir apdorojimo procesų poveikio aplinkai, ypač siejant su naftos produktų naudojimu. Siekiant padidinti tvarumą, svarbu skatinti atsinaujinančių žaliavų, pavyzdžiui, biomasės, naudojimą ir efektyvius, mažiau aplinką teršiančius perdirbimo metodus.

Reguliavimas

Diizopropiladipatas (Diisopropyl Adipate) yra reguliuojamas kosmetikos ingredientas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinant vartotojų saugumą. Nors nėra konkrečių apribojimų dėl jo naudojimo, įmonės privalo laikytis gero gamybos praktikos ir užtikrinti, kad galutiniai produktai būtų saugūs vartotojui. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV ar Azija, diizopropiladipato naudojimas taip pat priklauso nuo atitinkamų nacionalinių reguliavimo institucijų nustatytų taisyklių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa