Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Gleditsia Japonica Fruit Extract | Honeylocust Fruit Extract | Japoninės akacijos vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Gleditsia japonica vaisių ekstraktas yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, gaunamas iš Gleditsia japonica medžio vaisių. Ekstrakcijos procesas apima vaisių sumalimą į miltelius ir tirpiklių, tokių kaip etanolas ar vanduo, naudojimą norimoms medžiagoms išskirti. Šiame ekstrakte esama įvairių bioaktyvių junginių, pavyzdžiui, saponinų, flavonoidų ir fenolinių rūgščių, kurie suteikia jam antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Cheminiai procesai, tokie kaip filtravimas, išgarinimas ir valymas, užtikrina galutinio produkto kokybę.

Paskirtis ir nauda

Gleditsia japonica vaisių ekstraktas vertinamas dėl jo savybių odos priežiūros produktuose. Jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos regeneraciją. Be to, ekstrakte esantys saponinai veikia kaip natūralūs plovikliai ir turi antimikrobinių savybių, todėl gali padėti valyti odą ir mažinti uždegimus. Taip pat manoma, kad šis ekstraktas gali prisidėti prie kolageno sintezės odos ląstelėse, didinant odos elastingumą ir mažinant senėjimo požymius.

Saugumo informacija

Nors Gleditsia japonica vaisių ekstraktas turi potencialiai naudingų savybių odai, saugumo klausimas vis dar reikalauja dėmesio. Tyrimai, skirti išskirtinai šio ekstrakto poveikiui odai, yra riboti, todėl svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir galimas alergines reakcijas, nes kai kurie augaliniai ekstraktai gali sukelti odos problemas. Be to, trūksta duomenų apie ilgalaikį naudojimą, todėl būtina atlikti išsamesnius toksikologinius ir dermatologinius tyrimus, siekiant patvirtinti saugumą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Gleditsia japonica vaisių ekstraktas pasižymi antioksidaciniu, priešuždegiminiu ir antimikrobiniu aktyvumu, kuris yra svarbus odos sveikatai ir grožiui. Pavyzdžiui, vienas tyrimas nustatė, kad ekstraktas turi stiprų antioksidacinį poveikį, padedantį apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir senėjimo. Kitos studijos taip pat rodo, kad ekstraktas gali slopinti tam tikrų bakterijų, sukeliančių odos infekcijas, augimą.

Tvarumas

Gleditsia japonica vaisių ekstrakto gamyba pasižymi tam tikromis tvarumo savybėmis, nes augalas auga be intensyvaus žmogaus įsikišimo ir papildomų cheminių medžiagų naudojimo. Tačiau tvarumo lygis gali skirtis, priklausomai nuo augimo ir derliaus nuėmimo sąlygų, todėl svarbu, kad tiekėjai laikytųsi atsakingo ūkininkavimo praktikų. Taip pat svarbu optimizuoti energijos suvartojimą ir atliekų tvarkymą, siekiant sumažinti poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Gleditsia japonica vaisių ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas Bendrijos kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009. Šis ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, todėl gali būti naudojamas kosmetikos produktuose, jei atitinka saugumo reikalavimus. Kitose rinkose, pvz., JAV ar Azijoje, gali būti taikomos skirtingos taisyklės, tačiau visuotinai pripažįstama, kad bet koks kosmetikos ingredientas turėtų būti vertinamas pagal jo saugumą ir efektyvumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa