Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Hyaluronate | Sodium Hyaluronate | Natrio hialuronatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Natrio hialuronatas yra populiarus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš hialurono rūgšties fermentacijos proceso. Jis yra baltos spalvos milteliai, kuriuos reikia tinkamai saugoti, kad išlaikytų savo savybes.

Paskirtis ir nauda

Natrio hialuronatas yra drėkinamasis komponentas, pritraukiantis ir sulaikantis didelius vandens kiekius. Tai hialurono rūgšties natrio druskos forma, natūraliai randama žmogaus odos dermoje, todėl suderinamas su odos audiniais. Šis ingredientas padeda išlaikyti odos elastingumą, sumažina raukšlių atsiradimą, skatina odos regeneraciją, veikia kaip barjeras nuo kenksmingų veiksnių bei užkerta kelią drėgmės praradimui.

Saugumo informacija

Natrio hialuronatas yra laikomas saugiu ir švelniu kosmetikos ingredientu, gerai toleruojamu net jautriai odai. Jis nėra komedogeniškas, neuzkemša porų ir retai sukelia alergines reakcijas. Tirta, kad šis ingredientas yra saugus naudoti kasdieninėje odos priežiūroje.

Moksliniai tyrimai

Natrio hialuronatas yra tyrinėjamas dėl gebėjimo pritraukti ir išlaikyti vandenį odos ląstelėse. Jis pagerina odos elastingumą, sumažina raukšlių atsiradimą, skatina odos ląstelių regeneraciją ir turi priešuždegiminių savybių. Mokslininkai tęsia tyrimus siekdami išplėsti šio ingrediento taikymo galimybes ir efektyvumą.

Tvarumas

Natrio hialuronatas, kaip drėkinamasis ingredientas, gaminamas iš mikroorganizmų fermentacijos, laikomas tvariausiu būdu. Šis metodas sumažina priklausomybę nuo gyvūninių šaltinių ir susijusį ekologinį poveikį. Svarbu atkreipti dėmesį į žaliavų ir energijos šaltinių tvarumą bei atliekų tvarkymo procesus.

Reguliavimas

Natrio hialuronatas reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą ES ir JAV. Nors konkrečios maksimalios leidžiamos koncentracijos nėra nustatytos, bet kiekvienas kosmetikos produktas su šiuo ingredientu turi atitikti saugumo reikalavimus. JAV FDA rekomenduoja atsakingą ingrediento naudojimą ir produkto saugumą vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa