Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Gynostemma Pentaphyllum Leaf/Stem Extract | Jiaogulan Extract | Gynostemos penkialapės lapų / stiebo ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Gynostemma pentaphyllum, dar žinomas kaip jiaogulan arba ‘besimylintis žolė’, yra augalas, kurio lapai ir stiebai naudojami ekstrakto gamybai. Ekstrakcijos procesas apima augalo medžiagų išskyrimą naudojant vandens, alkoholio ar kitų tirpiklių mišinį. Cheminiai procesai, tokie kaip chromatografija ar distiliavimas, gali būti taikomi norint gauti grynesnį ekstraktą.

Paskirtis ir nauda

Gynostemma Pentaphyllum ekstraktas vertinamas kosmetikoje dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti odos ląstelių apsaugą bei atsinaujinimą. Jis padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, veikia kaip adaptogenas, stiprina odos barjerą ir mažina uždegiminius procesus. Tyrimai taip pat rodo, kad ekstraktas gali skatinti kolageno gamybą, suteikiant odai stangrumo ir elastingumo.

Saugumo informacija

Gynostemma Pentaphyllum Leaf/Stem Extract yra saugus naudoti kosmetikoje, tačiau kiekvieno individo odos reakcija gali būti skirtinga. Nors tyrimai rodo, kad ekstraktas gali turėti priešuždegiminių ir odos senėjimą lėtinančių savybių, ilgalaikio poveikio duomenų trūksta, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai atskleidžia, kad Gynostemma pentaphyllum ekstraktas pasižymi antioksidaciniu poveikiu, gali apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso ir skatinti kolageno sintezę. Taip pat pastebėtas jo priešuždegiminis poveikis, kuris gali būti naudingas odos būklėms, tokioms kaip aknė ar egzema, gerinti. Tačiau reikia atlikti papildomus klinikinius tyrimus, siekiant patvirtinti šių teigiamų efektų efektyvumą ir saugumą.

Tvarumas

Siekiant užtikrinti Gynostemma pentaphyllum ekstrakto tvarumą, svarbu, kad augalas būtų auginamas atsakingai, laikantis agroekologijos principų, o perdirbimo procesas būtų optimizuotas, siekiant sumažinti energijos sąnaudas ir atliekų kiekį.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Gynostemma Pentaphyllum lapų/stiebų ekstrakto naudojimas kosmetikos produktuose reguliuojamas pagal Bendrąjį produktų saugos reglamentą (EC) No 1223/2009. Kiti rinkos reglamentuojantys organai, tokie kaip FDA JAV ar CFDA Kinijoje, taip pat gali turėti savo reikalavimus, kuriuos kosmetikos gamintojai turi atidžiai stebėti.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa