Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hamamelis Virginiana Water | Witch Hazel Water | Viduržemio jūros vandenynas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Hamamelis Virginiana vanduo, arba burtininkų lazdyno vanduo, gaunamas iš Hamamelis virginiana augalo žievės, šakelių ir lapų. Ekstrahavimo procesas apima augalinių medžiagų garinimą, kad išsiskirtų vandenyje tirpūs junginiai. Gautas skystis yra filtruojamas, siekiant pašalinti nešvarumus. Cheminė sudėtis apima taninus, flavonoidus ir būtinuosius aliejus, kurie prisideda prie sutraukiančiųjų ir priešuždegiminių savybių. Gamybos procesas reikalauja griežtos kokybės kontrolės, kad galutinis produktas atitiktų kosmetikos standartus.

Paskirtis ir nauda

Hamamelis Virginiana Water, arba amerikinės vaistinės lazdyno vanduo, yra išgautas iš šio augalo lapų ir žievės, pasižymi natūraliomis priešuždegiminėmis ir poras sutraukiančiomis savybėmis. Jis efektyviai naudojamas odos priežiūros produktuose norint sumažinti odos paraudimą, mažinti pūslelių bei spuogų atsiradimą, stabilizuoti odos barjerą ir mažinti mikrobų veiklą. Be to, turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos, taip prisidedant prie senėjimo prevencijos.

Saugumo informacija

Hamamelis virginiana vanduo, arba amerikinės vaistinės lazdyno vanduo, yra saugus odos priežiūros ingredientas, kuris dažnai naudojamas kosmetikoje, ypač probleminei odai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad gali padėti mažinti odos paraudimą ir uždegimą, tačiau reikia atkreipti dėmesį į individualų jautrumą, kadangi pasitaiko atvejų, kai gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą. Svarbu atsižvelgti į produkto koncentraciją bei kitus sudėtyje esančius ingredientus, kadangi šie veiksniai gali įtakoti galutinį poveikį odai. Visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti naują produktą.

Moksliniai tyrimai

Hamamelis virginiana vanduo, arba amerikinio baltalksnio ekstraktas, yra populiarus kosmetikos sudedamoji medžiaga, kurios priešuždegiminės, antioksidacinės ir venotonizuojančios savybės yra plačiai vertinamos mokslinėse studijose. Tyrimai parodė, kad padeda mažinti odos paraudimą, mažina pūslelinę bei naudojamas kaip odos tonikas dėl sutraukiančiųjų savybių. Moksliniai tyrimai atkreipia dėmesį į vandens gebėjimą mažinti uždegimą ir skatinti odos atsinaujinimą. Įrodyta, kad yra mažai alergizuojantis ir gali būti saugiai naudojamas net jautriai odai. Tačiau vartojimo saugumas ir efektyvumas priklauso nuo koncentracijos ir kitų formulės sudedamųjų dalių.

Tvarumas

Hamamelis virginiana vanduo, arba amerikinio baltalksnio distiliatas, yra populiarus kosmetikos ingredientas, turintis priešuždegiminių ir poras sutraukiančių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Medžiagos išgavimas iš augalo lapų ir šakų dažniausiai vyksta per vandens garinimo distiliaciją, kurios metu yra sunaudojama energija ir išskiriamos šiltnamio dujos. Be to, žaliavų rinkimo procesas gali turėti įtakos ekosistemoms, jei nėra taikoma atsakinga žemės ūkio praktika. Būtina užtikrinti, kad gavimo procesas būtų atliekamas tausojant gamtos išteklius, naudojant atsinaujinančią energiją ir imantis priemonių augalų populiacijų atkūrimui bei apsaugai.

Reguliavimas

Hamamelis Virginiana Water, arba amerikinių vilkdalgių vanduo, Europos Sąjungoje yra reguliuojamas kosmetikos ingredientas, kuris dėl priešuždegiminių ir odą raminačių savybių dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose. Pagal Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, visi kosmetikos produktai privalo būti saugūs vartotojui naudojant pagal paskirtį ir tinkamai ženklinami. Nors konkrečios leistinos koncentracijos nėra nustatytos, visi kosmetikos produktai turi būti saugūs ir nekenksmingi vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, tokiuose kaip Jungtinės Valstijos ar Azijos šalys, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažniausiai taikomos panašios saugumo ir ženklinimo gairės.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa