Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Milk Protein | Hydrolyzed Milk Protein | Hidrolizuotas pieno baltymas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Hidrolizuotas pieno baltymas gaunamas iš pradinio pieno, turinčio aukštą baltymų kiekį. Proceso metu pienas skaidomas į mažesnes daleles naudojant hidrolizacijos metodą su fermentais arba rūgštimis. Po valymo ir rafinavimo gaunamas kosmetikos ingredientas su optimaliomis savybėmis.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas pieno baltymas pasižymi puikiais odos ir plaukų priežiūros savybėmis. Jis padeda išlaikyti odos drėgmę, stiprina odos barjerą, mažina uždegiminius procesus ir raminantis poveikis. Be to, šis ingredientas prisideda prie plaukų struktūros atstatymo, didina jų elastingumą ir blizgesį, bei apsaugo nuo išorinių veiksnių poveikio.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas pieno baltymas yra žinomas dėl odą maitinančių ir kondicionuojančių savybių, tačiau gali sukelti alergines reakcijas žmonėms su pieno baltymų alergija ar jautria oda. Todėl svarbu atlikti alergijos testą prieš naudojant produktus su šiuo ingredientu.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad hidrolizuotas pieno baltymas gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą, mažinti dirginimą ir stiprinti odos barjerą. Taip pat šis ingredientas naudingas plaukų priežiūrai, atstatant jų struktūrą ir pagerinant būklę.

Tvarumas

Hidrolizuotas pieno baltymas gaminamas perdirbant natūralius pieno produktus, todėl jo tvarumas priklauso nuo pieno gamybos poveikio aplinkai. Svarbu skatinti ekologišką žemdirbystę, efektyvų energijos vartojimą ir atsakingą atliekų tvarkymą siekiant sumažinti gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Hidrolizuotas pieno baltymas yra reguliuojamas Europos Sąjungos teisės aktais, kurie nustato saugumo standartus ir reikalavimus jo panaudojimui kosmetikos produktuose. Šis ingredientas turi būti įrašytas į INCI sąrašą ir atitikti nustatytus saugos kriterijus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa