Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Jania Rubens Extract | Red Seaweed Extract | Janių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Jania Rubens ekstrakto šaltinis yra raudonžuvė (Jania Rubens) jūroje. Ekstraktui gauti naudojamos specialios ekstrakcijos technologijos, kurioms reikalingi aukštos kokybės žaliavos. Proceso metu raudonžuvės yra rinkiamos rankomis, kad būtų išvengta pažeidimų ir užtikrintas aukštas ekstrakto kokybės lygis. Toliau, augalinės medžiagos yra ištraukiamos iš raudonžuvės naudojant specialius tirpiklius ir filtravimo procesus. Cheminiu požiūriu, ekstraktas yra sudėtingas mišinys, kuriame gausu biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip polisacharidai, aminorūgštys ir antioksidantai, kurie suteikia odai įvairių naudingų savybių.

Paskirtis ir nauda

Jania Rubens Extract, gautas iš raudonųjų dumblių Jania rubens, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie gali sukelti odos senėjimą. Šio ekstrakto turtingumas mineralais ir mikroelementais, tokiais kaip kalcis ir magnis, padeda stiprinti odos barjerą ir skatinti odos regeneraciją. Be to, Jania Rubens Extract gali prisidėti prie odos drėkinimo, nes yra hidratuojančių komponentų, kurie padeda išlaikyti optimalų odos drėgmės lygį. Dėl šių savybių šis ekstraktas yra naudojamas kosmetikos produktuose, siekiant pagerinti odos išvaizdą ir tekstūrą, mažinant uždegimus bei erzinimą ir suteikiant odai švytėjimo.

Saugumo informacija

Jania Rubens ekstraktas yra jūrinių dumblių, konkrečiai raudonųjų dumbliaų, išgauta medžiaga, kuri dėl savo biologiškai aktyvių komponentų, tokie kaip antioksidantai ir mineralai, yra vertinama kosmetikos pramonėje. Svarbu pabrėžti, kad atlikti toksikologiniai tyrimai ir klinikiniai bandymai su Jania Rubens ekstraktu rodo, jog šis ingredientas yra saugus odai; jis nepasireiškia dirginančiu ar alergizuojančiu poveikiu ir yra tinkamas net jautriai odai. Be to, Jania Rubens ekstraktas yra įvertintas kaip nekenksmingas ir atitinkantis kosmetikos saugumo standartus, leidžiantis jo naudojimą įvairiose odos priežiūros formulėse.

Moksliniai tyrimai

Jania Rubens ekstraktas, gaunamas iš raudonųjų dumblių, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo saugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis ekstraktas yra turtingas karotenoidų ir fenolinių junginių, kurie gali padėti mažinti uždegimą ir skatinti odos regeneraciją. Pavyzdžiui, 2016 m. atliktoje studijoje, publikuotoje „Marine Drugs“ žurnale, buvo įrodyta, kad Jania Rubens ekstraktas efektyviai neutralizuoja laisvuosius radikalus ir gali veikti kaip natūralus UV spindulių filtras, taip prisidėdamas prie odos apsaugos nuo saulės žalos. Be to, kiti tyrimai parodė, kad šis ekstraktas gali sustiprinti kolageno sintezę odos ląstelėse, o tai svarbu siekiant išsaugoti odos elastingumą ir jaunatviškumą.

Tvarumas

Jania Rubens ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, gaminamas iš raudonųjų dumblių, kurie auga šiltose jūros vandenyse. Šios algos yra vertinamos dėl jų antioksidacinių savybių ir gebėjimo hidratuoti odą. Tačiau Jania Rubens išgavimo procesas gali kelti tvarumo iššūkius, kadangi dumblių surinkimas iš jūrų ekosistemų turi būti atliekamas atsakingai, siekiant išvengti jų populiacijų išsekimo ir biodiversiteto mažėjimo. Ekstrakcijos procese svarbu užtikrinti, kad būtų tausojami natūralūs dumblių ištekliai ir minimizuojamas poveikis aplinkai, naudojant švelnius metodikus, kurie nekenkia jūros ekosistemai. Be to, perdirbant Jania Rubens ekstraktą, būtina taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinančias energijos suvartojimą ir atliekų kiekį, kad būtų išlaikytas tvarumo principas visame produktų gyvavimo cikle.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Jania Rubens ekstraktą, reguliavimas yra griežtai kontroliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina produkto saugumą ir vartotojų apsaugą. Šis reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai prieš patenkant į rinką privalo būti įvertinti dėl saugumo, o produkto informacijos byloje (Product Information File – PIF) turi būti pateikti visi duomenys apie ingredientus, įskaitant jų kiekis ir poveikis. Nors konkrečiai Jania Rubens ekstrakto naudojimui nėra nustatytas reglamentuojamas maksimalus kiekis, būtina, kad jis, kaip ir visi kiti ingredientai, atitiktų bendruosius saugumo reikalavimus, o jo kiekis kosmetikos produkte turėtų būti nustatytas atlikus saugumo įvertinimą. Kitų rinkų, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalių, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažniausiai jie taip pat remiasi moksliniais įrodymais ir saugumo duomenimis, siekiant nustatyti leistinas ingredientų koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa