Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lactobacillus Ferment Filtrate | Lactic Acid Ferment Filtrate | Laktobacilų fermento filtratas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Lactobacillus Ferment Filtrate šaltinis yra pieno rūgšties bakterijų fermentacija. Proceso metu naudojamas pienas, kuris yra praturtintas šiomis bakterijomis, kurios tada fermentuojamos, siekiant išgauti filtratą. Fermentacijos metu bakterijos skaido medžiagas pieno produktuose, o gautas filtratas yra turtingas probiotikais ir fermentacijos produktų. Cheminiu požiūriu, šis procesas apima fermentacijos reakcijas, kurios sukelia cheminį pokytį pieno sudėtyje, o filtravimas leidžia išskirti pageidaujamus ingredientus. Tai sudėtingas technologinis procesas, kuris reikalauja griežto kontrolės ir higienos, siekiant išlaikyti aukštą produktų kokybę.

Paskirtis ir nauda

Lactobacillus Ferment Filtrate yra kosmetikos sudedamoji dalis, gaunama fermentuojant pieno rūgšties bakterijas. Šis ingredientas pasižymi odos mikrobiomą stabilizuojančiomis savybėmis, todėl gali padėti palaikyti sveiką odos būklę ir atkurti jos natūralią apsauginę barjerą. Dėl savo antimikrobinių ir uždegimą mažinančių savybių Lactobacillus Ferment Filtrate naudojamas produktuose, skirtuose jautriai, sudirgusiai odai, taip pat siekiant sumažinti aknės simptomus. Be to, šis fermentas gali padėti optimizuoti odos drėgmės lygį, pagerinti odos tekstūrą ir skatinti švelnų odos atsinaujinimą, kas lemia geresnę odos išvaizdą ir jaunatviškumą.

Saugumo informacija

Lactobacillus Ferment Filtrate – tai fermentacijos produktas, gaunamas per pieno rūgštį gaminančių bakterijų veiklą, kuris yra žinomas dėl savo odą raminačių ir stiprinančių savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra saugus naudoti odos priežiūros produktuose, net ir jautriai odai, nes jis padeda atstatyti odos mikrobiomą ir sustiprinti odos barjerą, taip mažindamas uždegiminės reakcijos ir dirginimo riziką. Taip pat nustatyta, kad Lactobacillus Ferment Filtrate turi antimikrobinių savybių ir gali padėti apsaugoti odą nuo kenksmingų bakterijų. Preparatai su šiuo fermentu paprastai yra gerai toleruojami ir nekelia alergijos ar kitų nepageidaujamų reakcijų rizikos, suteikdami papildomą naudą odos sveikatai ir atsparumui.

Moksliniai tyrimai

Lactobacillus Ferment Filtrate – tai fermentacijos produktas, kuris gaunamas per pieno rūgšties bakterijų fermentaciją ir yra vertinamas dėl jo teigiamo poveikio odos būklei. Moksliniuose tyrimuose identifikuotas šio ingrediento gebėjimas stiprinti odos barjerą, mažinti uždegimines būkles ir skatinti odos drėgmės išsaugojimą. Pavyzdžiui, 2012 m. atliktoje studijoje nustatyta, kad Lactobacillus Ferment Filtrate skatina antimikrobinių peptidų gamybą odos ląstelėse, padedant taip apsaugoti odą nuo patogeninių mikroorganizmų. Be to, kiti tyrimai atskleidė, kad šis fermento filtratas gali pagerinti odos atsinaujinimo procesus ir sumažinti jautrumą aplinkos veiksniams. Svarbu pabrėžti, kad šių savybių efektyvumas priklauso nuo fermento filtrato koncentracijos ir naudojimo produkto formulėje, todėl mokslininkai akcentuoja individualizuoto požiūrio svarbą renkantis kosmetikos produktus su Lactobacillus Ferment Filtrate.

Tvarumas

Lactobacillus fermento filtratas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odą ramina ir mikrobiotą stabilizuojantis komponentas, yra gaminamas fermentacijos būdu, kuris yra žymiai tvarus, lyginant su tradiciniais cheminių medžiagų ekstrahavimo metodais. Fermentacijos procesas, kurio metu naudojami Lactobacillus bakterijos, ne tik mažina būtinybę naudoti sintetines cheminės kilmės medžiagas ir iškastinius išteklius, bet ir sumažina energijos sąnaudas bei šiltnamio dujų išmetimą, nes yra atliekamas esant žemesnei temperatūrai. Be to, šis procesas leidžia gaminti ingredientus iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, iš pieno rūgšties, kuri gali būti gaunama fermentuojant augalinius substratus. Taip pat svarbu paminėti, kad Lactobacillus fermento filtrato gamyboje nenaudojami pavojingi tirpikliai ar sunkieji metalai, kurie galėtų turėti neigiamą poveikį aplinkai. Dėl šių priežasčių Lactobacillus fermento filtratas laikomas tvariu ir aplinkai draugišku kosmetikos ingredientu.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Lactobacillus Ferment Filtrate, reguliavimas yra griežtai kontroliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, kuris nustato aiškius reikalavimus produktų saugai ir ženklinimui. Šis fermentinis filtratas, gaunamas per Lactobacillus bakterijų fermentaciją, yra vertinamas kaip bet kuris kitas ingredientas, turintis atitikti nustatytus mikrobiologinius kriterijus ir neturėti draudžiamų medžiagų. Nors konkrečios leistinos koncentracijos šiam ingredientui nėra nurodytos, būtina užtikrinti, kad produkto sudėtis nebūtų kenksminga vartotojų sveikatai. Panašūs reglamentai ir saugos vertinimai taikomi ir kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, kur kosmetikos produktai taip pat turi atitikti atitinkamų šalių nustatytus standartus ir reguliavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa