Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lactobacillus Ferment | Lactic Acid Ferment | Laktobacilų fermentas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Lactobacillus Ferment šaltinis yra natūralus pieno rūgštis, gauta iš fermentacijos proceso. Proceso metu naudojamas pienas, kuris yra praturtintas specialiais fermentais, tokiu būdu sukuriama palanki aplinka bakterijų augimui. Fermentacijos metu bakterijos išskiria fermentus, kurie turi įvairių naudingų savybių odai. Norint išgauti Lactobacillus Ferment, pirmiausia atliekamas pieno rūgšties išskyrimas iš fermentacijos masės. Toliau ši rūgštis yra valoma ir rafinuojama, siekiant gauti gryną produktą. Cheminiu procesu metu atliekama ekstrakcija, kuri leidžia išskirti tiksliai norimą ingredientą, užtikrinant jo aukštą kokybę ir veiksmingumą kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Lactobacillus Ferment yra fermentuotas probiotikų šaltinis, kuris kosmetikoje vertinamas dėl savo gebėjimo stiprinti odos barjerą, raminti uždegimus bei mažinti odos jautrumą. Šis ingredientas padeda išlaikyti odos mikrobiomos pusiausvyrą, o tai svarbu siekiant apsaugoti odą nuo patogeninių mikroorganizmų ir užkirsti kelią uždegiminių būklių atsiradimui. Be to, Lactobacillus Ferment turi hidrataciją didinančias savybes, prisidedant prie odos drėgmės išlaikymo ir sumažinant transepiderminį vandens netekimą. Antioxidacinės šio fermento savybės padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtėjimo.

Saugumo informacija

Lactobacillus fermentas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos kondicionuojantis ir antimikrobinis komponentas, yra gautas iš pieno rūgšties bakterijų fermentacijos ir laikomas saugiu odai. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas gali padėti stiprinti odos barjerą ir palaikyti sveiką mikrobiomą, taip sumažinant uždegiminių odos būklių riziką. Nors alerginės reakcijos yra retos, Lactobacillus fermento naudojimas kosmetikoje paprastai neturi dirginančio poveikio ir yra tinkamas net jautriai odai. Be to, jo antimikrobinės savybės gali apsaugoti produktus nuo bakterijų ir grybelių augimo, taip pat padidinti produkto galiojimo laiką, nekeliant pavojaus vartotojo odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose Lactobacillus Ferment, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra įvertinamas kaip probiotikų šaltinis, kuris gali teigiamai veikti odos būklę. Šis fermentas, gautas iš pieno rūgšties bakterijų, demonstruoja antimikrobines savybes ir gali padėti stiprinti odos barjerą, taip mažinant uždegiminius procesus ir pagerinant odos hidrataciją. Naujausi tyrimai, atlikti dermokosmetologijos srityje, rodo, kad Lactobacillus Ferment gali moduliuoti mikrobiomą odos paviršiuje, taip prisidedant prie sveikesnės odos mikrofloros ir mažinant problemų, susijusių su odos jautrumu ir senėjimo požymiais, atsiradimo riziką. Be to, šis ingredientas turi antioksidacines savybes, kurios svarbios kovojant su laisvaisiais radikalais ir odos senėjimo prevencijoje.

Tvarumas

Lactobacillus fermentas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odą puoselėjanti medžiaga, pasižymi tam tikrais tvarumo aspektais. Šis ingredientas yra gaunamas fermentacijos būdu, kuris yra žymiai mažiau teršiantis aplinką nei tradiciniai cheminių medžiagų sintezės procesai, nes naudoja gyvas bakterijas, kurios metabolizuoja augalinės kilmės substratus. Šis procesas ne tik sumažina cheminių atliekų kiekį, bet ir dažnai vyksta esant žemesnei temperatūrai, taip sutaupant energiją. Be to, naudojant šią technologiją, išvengiama sunkiųjų metalų ir kenksmingų tirpiklių, kurie gali būti naudojami kitose medžiagų sintezės formose. Tačiau svarbu pabrėžti, kad Lactobacillus fermento tvarumas taip pat priklauso nuo substratų, kuriuos naudoja bakterijos, tvarumo – jų auginimas neturėtų kenkti ekosistemoms ar reikalauti neproporcingai daug išteklių.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Lactobacillus Ferment, naudojimas reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina produktų saugumą ir vartotojų apsaugą. Šiame reglamente nurodoma, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs naudoti pagal normalias arba pagrįstai prognozuojamas naudojimo sąlygas. Lactobacillus Ferment, kaip fermentacijos produktas, yra leidžiamas kaip kosmetikos ingredientas, tačiau turi atitikti geros gamybos praktikos (GMP) reikalavimus ir būti įtrauktas į produkto informacinį failą, kuriame turi būti nurodyta jo saugumo vertinimas. Nors konkrečių leistinų kiekių šiam ingredientui reglamentas nenustato, bet koks kosmetikos produktas, kuriame jis yra, privalo atitikti bendrą reikalavimą, kad produktas neturėtų keliami pavojaus žmogaus sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, Lactobacillus Ferment kaip kosmetikos ingredientas taip pat prižiūrimas pagal Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) reguliavimus, kurie taip pat reikalauja, kad produktai būtų saugūs vartojimui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa