Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lauryl Betaine | Lauryl Betaine | Lauretas Betainas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Lauryl Betaine gaunamas iš kokosų aliejaus ir betaino junginio. Proceso metu kokosų aliejus yra hidrogenuojamas, o gautas produktas reaguojamas su chloroactetic rūgštimi. Šis junginys yra apdorojamas su lauril sulfatu, išgautomis iš kokosų aliejaus, siekiant gauti galutinį produktą – Lauryl Betaine. Šis sudėtingas procesas reikalauja tikslumo, kad būtų užtikrintas gaminio kokybė ir veiksmingumas kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Lauryl betainas yra amfoterinis paviršinio aktyvumo medžiaga, dažnai naudojama kosmetikos pramonėje dėl savo švelnaus poveikio odai ir plaukams. Jis veikia kaip švelnus putojimo agentas, kuris padeda suformuoti stabilias putas ir pagerina kosmetikos produktų tekstūrą. Taip pat turi kondicionuojančių savybių, palengvinančių plaukų iššukavimą ir suteikiančių jiems glotnumo. Dėl savo švelnumo tinkamas naudoti net jautriai odai ir gali padėti sumažinti paviršinio aktyvumo medžiagų sukeliamą odos ir plaukų dirginimą. Be to, gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą.

Saugumo informacija

Lauryl Betaine yra kosmetikos ingredientas, laikomas saugiu odai ir retai sukeliantis dirginimą ar alergines reakcijas. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) nustatė, kad lauryl betaine gali būti naudojamas be apribojimų, laikantis geros gamybos praktikos. Tačiau individualus jautrumas gali skirtis, todėl naudojant produktus su lauryl betaine, asmenys su jautria ar pažeista oda turėtų stebėti reakciją.

Moksliniai tyrimai

Lauryl betainas dėl savo švelnumo ir gebėjimo gerinti kitų ploviklių savybes dažnai naudojamas kosmetikos produktų formulėse. Tyrimai rodo, kad jis sumažina anjoninių tensidų sukeliamą odos dirginimą, taip pat padidina kosmetikos produktų putų stabilumą ir švelnumą. Dermatologiniai testai patvirtina, kad šis ingredientas yra mažai alergizuojantis ir turi geras odos suderinamumo savybes, todėl tinkamas net jautrios odos priežiūrai. Nors lauryl betainas laikomas saugiu, mokslininkai tęsia tyrimus jo ilgalaikio poveikio kontekste.

Tvarumas

Lauryl betainas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje, gaminamas iš atsinaujinančių augalinių aliejų, tokių kaip kokosų ar palmių. Intensyvus šių aliejų ūkininkavimas gali turėti neigiamą įtaką aplinkai, todėl tvarumo aspektas reikalauja atidumo tiek žaliavų įsigijimo, tiek gamybos etapuose. Lauryl betainas, būdamas biologiškai skaidomas ir mažiau toksiškas nei kai kurie kiti paviršinio aktyvumo agentai, vis tiek turi įtakos aplinkosaugai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje lauryl betaino naudojimą reglamentuoja Kosmetikos reglamentas Nr. 1223/2009, kuris nustato taisykles dėl kosmetikos produktų saugumo. Nors konkretūs ribojimai lauryl betaino kiekiui nėra nustatyti, visi kosmetikos produktai turi atitikti reikalavimus, kad būtų saugūs vartotojams. Reglamentavimas kitose rinkose gali skirtis, tačiau daugelis šalių remiasi tarptautiniais standartais, užtikrinant ingredientų saugumą ir informaciją vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa