Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lens Esculenta (lentil) Seed Extract | Lentil Seed Extract | Soczewica (soczewica) sėklų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstrakto šaltinis yra lęšiai, kurie yra augalinės kilmės baltymų šaltinis. Ekstrakcijai naudojamas procesas apima sėklų smulkėjimą ir ekstrahavimą naudojant organinius tirpiklius, tokius kaip etanolis ar vanduo. Cheminis procesas, vadinamas ekstrakcija, leidžia išgauti veikliąsias medžiagas iš lęšių sėklų, kurios turi antioksidacines savybes ir gali būti naudojamos kosmetikos gamyboje. Šis ekstraktas yra turtingas polifenolais, amino rūgštimis ir vitaminu E, kurie suteikia odai drėgmės ir maitinimo efektą.

Paskirtis ir nauda

Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo gebėjimo reguliuoti riebalinių liaukų veiklą, mažinti porų dydį ir pagerinti odos tekstūrą. Turtingas baltymų, vitaminų ir mineralų, šis ekstraktas padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, stiprina odos barjerą bei skatina kolageno sintezę, dėl ko oda tampa lygesnė ir tvirtesnė.

Saugumo informacija

Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstraktas yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis turtingas baltymais, vitaminu B5 ir mineralais, kurie padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir skatina jos atsinaujinimą. Dermatologinės studijos rodo, kad šis ekstraktas yra švelnus ir nekelia alergijos rizikos, todėl tinka net jautriai odai. Be to, gali padėti reguliuoti riebalų sekreciją ir mažinti uždegiminius procesus, kurie yra svarbu spuogų linkusiai odai. Kadangi šio ekstrakto sudėtyje nėra žinomų toksinių medžiagų ir jis yra gaunamas iš natūralaus šaltinio, jis yra vertinamas dėl savo saugumo ir teigiamo poveikio odos būklei.

Moksliniai tyrimai

Mokslinių tyrimų duomenimis, Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo veikti kaip odos kondicionierius. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti reguliuoti riebalų sekreciją ir mažinti porų matomumą, kas yra ypač aktualu riebiai odai prižiūrėti. Be to, turi polifenolių, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, taip prisidedant prie senėjimo prevencijos. Taip pat nustatyta, kad šis ingredientas gali padėti stimuliuoti kolageno sintezę, todėl jis gali būti naudingas odos elastingumui ir tvirtumui gerinti. Mokslinėje literatūroje pabrėžiama, kad ekstrakto efektyvumas ir saugumas priklauso nuo jo koncentracijos ir kosmetikos formulės, todėl tolesni tyrimai yra būtini siekiant nustatyti optimalias naudojimo sąlygas.

Tvarumas

Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, pasižymi tvarumo aspektais, atsižvelgiant į tai, kad lešiai yra mažai reikalaujantys augalai, kurie gali augti net ir mažiau derlingose dirvose ir nereikalauja intensyvios trąšų ar pesticidų naudojimo. Dėl šių aplinkybių ekstrakto gamybos procesas daro mažesnį poveikį aplinkai, lyginant su kitais kosmetikos ingredientais. Be to, lešiai, kaip ankštiniai augalai, fiksuoja azotą dirvoje, pagerindami jos kokybę ir taip prisideda prie žemės ūkio tvarumo. Procesuojant sėklas iki ekstrakto, taip pat stengiamasi naudoti švelnius metodus, siekiant išlaikyti natūralias savybes ir užtikrinti mažesnį energijos suvartojimą, taip mažinant aplinkos teršimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Lens Esculenta (lęšių) sėklų ekstraktą, naudojimas yra griežtai reguliuojamas atsižvelgiant į Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Šiame reglamente nurodoma, jog visi kosmetikos produktai turėtų būti saugūs sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, įskaitant įprastas ir numatomas naudojimo sąlygas. Lens Esculenta sėklų ekstraktas yra vertinamas kaip bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, kuris turi atitikti nustatytus saugumo reikalavimus, tačiau specifinės ribojamosios normos šiam ekstraktui nėra nustatytos. Tuo tarpu, kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas ir priklauso nuo JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), tačiau ir ten specialios ribojamosios normos šiam ingrediento naudojimui nėra nustatytos. Gamintojai turi laikytis bendrųjų saugumo standartų ir užtikrinti, kad jų produktai nebūtų kenksmingi vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa