Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Zinc PCA | Zinc Pyrrolidone Carboxylic Acid | Cinko PCA

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų cinko PCA šaltinis yra cinko druskos ir piridino karboksirūgšties junginys. Proceso pradžioje naudojamas cinko oksidas, kuris chemiškai reaguojamas su piridinu, siekiant sukurti cinko PCA. Galutinis produktas yra cinko PCA, kuris yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo savybių reguliuoti odos riebalų gamybą ir palaikyti odos sveikatą.

Paskirtis ir nauda

Cinko PCA, kuris yra cinko ir pirrolidono karboksirūgšties kompleksas, yra vertinamas dermatologijoje dėl antibakterinių, sebumą reguliuojančių savybių. Šis ingredientas padeda išlaikyti odos drėgmės pusiausvyrą, mažina riebalų liaukų aktyvumą bei sumažina uždegimą ir pagerina odos būklę.

Saugumo informacija

Cinko PCA yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu odai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad jis padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, mažina uždegimą, ir yra tinkamas naudoti net jautriai odai. Taip pat cinko PCA yra vertinamas dėl jo gebėjimo stiprinti odos barjerinę funkciją ir apsaugoti nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos.

Moksliniai tyrimai

Cinko PCA pasižymi antibakterinėmis ir sebumą reguliuojančiomis savybėmis, todėl yra efektyvus spuogų gydymo ingredientas. 2017 m. atliktoje studijoje buvo įrodyta, kad cinko PCA sumažina odos riebalų išsiskyrimą ir yra veiksmingas mažinant spuogų atsiradimą. Be to, cinko jonų priešuždegiminės savybės padeda mažinti odos paraudimą ir dirginimą.

Tvarumas

Cinko PCA plačiai taikomas kosmetikos pramonėje dėl antibakterinių ir sebumą reguliuojančių savybių, tačiau jo tvarumo aspektai reikalauja išsamesnės analizės. Cinko gavyba ir rafinavimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, todėl svarbu ieškoti alternatyvių, mažiau aplinkai žalingų cinko gavybos metodų.

Reguliavimas

Cinko PCA reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų saugos reikalavimus. Visi kosmetikos produktai su cinko PCA turi atitikti bendrą saugumo reikalavimą. JAV cinko PCA reguliuojamas pagal FDA standartus, kurie taip pat reikalauja saugumo ir veiksmingumo įrodymų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa