Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lithospermum Erythrorhizon Root Extract | Gromwell Root Extract | Geltonųjų šaknų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Lithospermum Erythrorhizon šaknų ekstrakto šaltinis yra šios augalo šaknys, kurios yra turtingos šlapioje raudonos spalvos dėl aktyvios medžiagos shikonino. Ekstrakcijai naudojamas procesas apima šaknų džiovinimą, smulkinimą ir ekstrahavimą su superkritine ekstrakcija arba organiniais tirpikliais. Cheminiu požiūriu, šis ekstraktas yra sudėtingas mišinys, kuriame yra įvairių aktyvių medžiagų, tokių kaip flavonoidai, fenolio junginiai ir shikoninas.

Paskirtis ir nauda

Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas, dar žinomas kaip murasaki šaknies ekstraktas, yra populiarus dermokosmetikos ingredientas dėl savo priešuždegiminių, antibakterinių ir antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas yra gausus šaknintinių raudonųjų pigmentų – šikoninų, kurie ne tik suteikia produktams ryškų atspalvį, bet ir padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių poveikio, mažindami foto-senėjimo procesus. Be to, jis skatina kolageno sintezę, prisidėdamas prie odos elastingumo ir tvirtumo palaikymo. Dėl savo priešuždegiminių savybių Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas yra naudojamas odos ramybei ir atkūrimui po įvairių odos pažeidimų.

Saugumo informacija

Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas yra laikomas saugiu ingredientu dėl savo antioksidacinių savybių ir naudojamas odos priežiūros kosmetikoje. Tyrimai rodo, kad jis neturi žymaus dirginančio ar sensibilizuojančio poveikio, todėl gali būti tinkamas net ir jautriai odai. Be to, šis ekstraktas turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti odos paraudimą ir uždegimą. Tačiau individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos yra įmanomos, todėl vartotojams su jautria oda rekomenduojama atlikti pleistro testą prieš naudojant produktą plačiau.

Moksliniai tyrimai

Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas, žinomas dėl ryškių raudonų pigmentų – šikoninų, yra išsamiai tyrinėtas kosmetikos mokslinių tyrimų srityje dėl jo antioksidacinių, uždegimą mažinančių ir odos būklę gerinančių savybių. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti odos senėjimo požymius, stimuliuojant kolageno sintezę ir slopinant metaloproteinazių veiklą. Be to, pabrėžiama, kad šio ekstrakto antioksidacinės savybės gali būti efektyvios apsaugant odą nuo UV spindulių sukeltos žalos ir stiprinant odos barjerinę funkciją.

Tvarumas

Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, turi kelti tvarumo klausimus dėl augalo išgavimo ir ekstrakcijos proceso. Svarbu, kad augalai būtų auginami ekologiškai, nekenkiant gamtinei buveinei ir užtikrinant augalų atsinaujinimą. Perdirbimo metu taikomos aplinką tausojančios technologijos, mažinant cheminės medžiagos naudojimą ir energijos sąnaudas, bei užtikrinant, kad galutiniai produktai nebūtų toksiški aplinkai. Šio augalo naudojimas kosmetikos pramonėje gali būti tvarus, jei laikomasi ekologinio žaliavų ūkininkavimo principų.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Lithospermum erythrorhizon šaknų ekstraktas griežtai reglamentuojamas pagal Kosmetikos reglamentą, užtikrinantį, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Šis ekstraktas gali būti naudojamas kaip odos kondicionuojantis agentas arba dažiklis. Nors nėra nustatytas konkretus leistinas šio ekstrakto kiekis kosmetikoje, visi kosmetikos produktai turi atitikti Bendrojo produkto saugumo direktyvos reikalavimus. ES standartai laikomi vienais iš griežčiausių pasaulio mastu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa