Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

PEG-20 Glyceryl Triisostearate | PEG-20 Glyceryl Triisostearate | PEG-20 glicerilo triizostearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento PEG-20 Glyceryl Triisostearate šaltinis yra glicerolis, izostearo rūgštis ir polietileno glikolis. Šis ingredientas gaunamas iš glicerolio, natūralaus aliejaus, ir izostearo rūgšties, riebalų rūgšties. Proceso metu šie komponentai reaguoja su polietileno glikoliu, polimeru, sudarant PEG-20 Glyceryl Triisostearate. Šis procesas vadinamas esterifikacija ir vyksta cheminiu būdu. Esterifikacijos metu glicerolio hidroksilinės grupės jungiasi su izostearo rūgšties karboksilinėmis grupėmis, o polietileno glikolio grandinės įsiterpia tarp jų, sudarant stabilų ir naudingą kosmetikos ingredientą.

Paskirtis ir nauda

PEG-20 Glyceryl Triisostearate yra kosmetikos ingredientas, naudojamas kaip efektyvus nejoninis paviršiaus aktyvusis agentas, kuris švelniai valo odą ir pašalina makiažą. Dėl lipofilinių savybių, šis ingredientas yra tinkamas naftos pagrindo valymo produktuose, pavyzdžiui, valymo aliejuose ir dvifazėse makiažo valymo priemonėse. Padeda stabilizuoti emulsijas, užtikrindamas produkto vientisumą ir ilgesnį galiojimo laiką. Be to, prisideda prie odos drėkinimo, paliekant odą lygią ir nejausmą riebią po naudojimo. Vertinamas už universalumą ir efektyvumą kosmetikos formulėse.

Saugumo informacija

PEG-20 Glicerilio Triizostearatas yra vandenyje tirpus sintetinis polimeras, naudojamas kosmetikoje kaip emolientas, emulsiklis ir švelnus valiklis. Paprastai laikomas saugiu odai, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į galimą jautrumo ar alerginių reakcijų riziką, ypač jautriai odai. Gali būti užterštas 1,4-dioksanu, potencialiai kancerogenine medžiaga. Tačiau gaminant kosmetikos produktus, taikomi griežti valymo procesai, siekiant sumažinti šios priemaišos kiekį. Nustatyta, jog esant nustatytoms koncentracijoms ir produkto naudojimo praktikai, PEG-20 Glicerilio Triizostearatas yra saugus kosmetikos ingredientas.

Moksliniai tyrimai

PEG-20 Glicerilio Triizostearatas yra sintetinis polietilenglikolio (PEG) darinys, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emolientas ir emulsiklis. Moksliniai tyrimai dažniausiai sutelkiami į saugumo vertinimą ir galimą poveikį odai. Pavyzdžiui, kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (Cosmetic Ingredient Review – CIR) išsamesniuose tyrimuose nustatė, jog esant įprastoms naudojimo sąlygoms šios medžiagos yra saugios. Atkreipiamas dėmesys į būtinybę kontroliuoti PEG junginių taršą 1,4-dioksanu. Taip pat vertinamas PEG-20 Glicerilio Triizostearato biologinis skaidymas ir ekotoksiškumas.

Tvarumas

PEG-20 glicerilio triizostearato, kaip kosmetikos ingredientas, susiduria su tvarumo iššūkiais, susijusiais su žaliavų išgavimu ir perdirbimu. Gali kilti iš neatsinaujinančių išteklių, tokių kaip nafta, kuri kelia susirūpinimą dėl iškastinio kuro naudojimo ir jo įtakos aplinkai. Perdirbimo procese naudojami stiprūs chemikalai ir didelė energija, neigiamai veikiantys aplinką. PEG junginiai, patenkantys į gamtą, gali būti sunkiai suyrančios medžiagos, keliančios grėsmę vandens ekosistemoms. Svarbu užtikrinti atsakingą žaliavų šaltinių valdymą ir mažiau aplinkai žalingų ingredientų naudojimą.

Reguliavimas

PEG-20 glicerilio triizostearatas yra emulsiklis ir odos kondicionierius, naudojamas kosmetikos pramonėje. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių, kuriame nustatytos griežtos taisyklės dėl kosmetikos produktų saugumo ir ingredientų. Reikalaujama vertinti visų kosmetikos produktų saugumą, įskaitant ingredientų toksiškumą ir nurodyti sudedamųjų dalių koncentracijas. Nors konkrečių ribojimų PEG-20 glicerilio triizostearato kiekiui nėra, jis turi būti naudojamas saugiai tinkamose koncentracijose, atsižvelgiant į galimą toksiškumą ir alergines reakcijas. Kitose rinkose taikomos skirtingos taisyklės ir reglamentai, tačiau dažnai jos atitinka Europos Sąjungos saugumo reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa