Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Caprylic/Capric Triglyceride | Caprylic/Capric Triglyceride | Kaprilo / kaprinis trigliceridas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kaprilinis / kaprinis trigliceridas, gaminamas iš augalinio aliejaus, yra laikomas pagrindiniu šaltiniu šio ingrediento gamyboje. Riebalai, išskirti iš kokoso ar palmių aliejų, yra hidrogenuojami, kad būtų sukurtas šis esteris. Hidrogenacijos metu vandenilis įterpiamas į riebalų grandines, taip pagerinant stabilumą ir ilgaamžiškumą. Rezultatas yra šviesus, neutralaus kvapo produktas, kuris greitai absorbuojamas į odą, todėl yra mėgstamas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Caprylic/Capric Triglyceride, dažnai išgaunamas iš kokosų aliejaus, yra lengvas ir nealiejantis odos kondicionierius. Jis prisideda prie odos minkštumo ir lygumo, neblokuodamas porų. Šis esteris pasižymi stabilumu oksidacijos atžvilgiu, veikdamas kaip natūralus konservantas ir apsaugodamas kitus ingredientus nuo oksidacijos, taip prailginant produkto galiojimo laiką. Dėl savo tekstūros ir įsiskverbimo gebėjimų yra idealus drėkinamųjų kremų, losjonų ir makiažo priemonių sudėtyje, nesukeldamas riebios odos pojūčio. Be to, jis yra neirrituojantis ir nekomedogeniškas, tinka net jautriai odai ir nekelia aknės rizikos.

Saugumo informacija

Kaprilinis/kaprilo trigliceridas, naudojamas kaip emolientas ir kondicionuojantis agentas, išsiskiria aukštu saugumo lygiu. Jis yra glicerolio ir riebalų rūgščių esteris, kuris efektyviai išlaiko odos drėgmę ir pagerina kosmetikos produktų tekstūrą. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad šis ingredientas yra nealergizuojantis ir nekomedogeniškas, todėl yra švelnus ir gerai toleruojamas įvairių odos tipų, įskaitant veido kremus, losjonus ir makiažo valiklius.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad kaprilinis/kaprilo trigliceridas, žinomas kaip frakcionuotas kokosų aliejus, efektyviai minkština ir kondicionuoja odą. Jis pasižymi vidutinės grandinės trigliceridų struktūra, kuri leidžia greitai įsiskverbti į odą, nepaliekant riebios jausenos. Literatūroje akcentuojama, kad šio esterio molekulės yra stabilios ir atsparios oksidacijai, mažindamos gedimo riziką produktuose. Be to, jis skatina aktyviųjų ingredientų absorbciją į odą, didindamas jų efektyvumą.

Tvarumas

Kaprilinis/kaprilo trigliceridai, gauti iš kokoso ar palmių branduolių aliejaus, yra biologiškai skaidūs. Tvarumo lygis priklauso nuo pirminių žaliavų auginimo ir perdirbimo praktikų. Kokoso plantacijų neatsakinga plėtra ir palmių aliejaus gamyba gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Svarbu užtikrinti skaidrią tiekimo grandinę ir naudoti sertifikuotas tvarias žaliavas bei aplinkai draugiškas perdirbimo technologijas, siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kaprilinis/kaprilo trigliceridas yra reguliuojamas pagal Europos Komisijos reglamentą Nr. 1223/2009, nustatantį saugos standartus kosmetikos produktams. ES teisės aktuose nėra nustatytas ribojamas šio esterio kiekis, bet visi produktai privalo būti saugūs naudoti. JAV šio ingrediento naudojimas taip pat nėra ribojamas, o jo saugumą prižiūri FDA, remiantis CIR ekspertų išvadomis dėl šio komponento nekenksmingumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa