Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pinus Sylvestris Bark Extract | Scots Pine Bark Extract | Pušies žievės ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Pinus Sylvestris Bark Extract gaunamas iš pušies žievės. Proceso metu naudojamos specialios medžiagos, įskaitant vandenį ir organinius tirpiklius, siekiant išgauti aktyvius junginius iš žievės. Ekstrakcijos procesas apima žievės smulkėjimą ir išgryninimą, naudojant filtravimą ir distiliavimą. Cheminiai procesai, tokiu kaip ekstrakcija ir destiliacija, leidžia išgauti koncentruotą Pinus Sylvestris Bark Extract, kuris vėliau naudojamas kosmetikos gamyboje. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių ir raminančių savybių, kurios gali būti naudingos odai.

Paskirtis ir nauda

Pinus Sylvestris Bark Extract, gaunamas iš paprastojo pušies žievės, vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtėjimo. Šis ekstraktas taip pat pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, todėl gali padėti kovoti su odos uždegimais ir skatinti žaizdų gijimą bei gydyti odos būkles, tokius kaip egzema, psoriazė arba dermatitas.

Saugumo informacija

Pinus Sylvestris Bark Extract, gaunamas iš pušų žievės, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odą raminantis bei regeneruojantis komponentas. Šio ekstrakto saugumas odai yra patvirtintas atlikus dermatologinius testus, kurie rodo, kad esant įprastai naudojimo koncentracijai, jis nepasireiškia dirginančiu ar alergizuojančiu poveikiu. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, Pinus Sylvestris Bark Extract gali sukelti individualų netoleravimą ar alergines reakcijas retais atvejais, todėl prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, ypač jautrios odos asmenims, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Pinus Sylvestris Bark Extract, pasižymintis antioksidacinėmis savybėmis, yra išgautas iš paprastosios pušies žievės ir moksliniuose tyrimuose akcentuojamas kaip efektyvi natūrali medžiaga odos priežiūros produktuose. Šis ekstraktas turtingas fenolinių junginių, įskaitant proantocianidinus, kurie pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos bei skatinti kolageno sintezę. Be to, tyrimuose nustatyta, kad Pinus Sylvestris Bark Extract turi uždegimą mažinančių ir antimikrobinių savybių, todėl jis gali būti naudingas gydant uždegimines odos būkles, tokius kaip aknė, ir stiprinant odos barjerą.

Tvarumas

Pinus Sylvestris Bark Extract, gaunamas iš paprastosios pušies žievės, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Žaliavos išgavimas iš miškų turėtų būti atliekamas atsakingai, siekiant išvengti miškų nykimo ir biologinės įvairovės mažėjimo. Tvarumo aspektas apima ir būtinybę užtikrinti, kad pušų žievės ekstraktas būtų išgaunamas iš atsakingai tvarkomų miškų, kurie yra sertifikuoti pagal FSC (Forest Stewardship Council) arba kitus panašius tvaraus miškininkystės standartus. Perdirbimo proceso metu taip pat svarbu taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinančias cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų kiekį, kuris gali turėti poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pinus Sylvestris Bark Extract (pušies žievės ekstraktą), naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatytos saugos reikalavimai visiems kosmetikos produktams ir jų ingredientams prieš patekant į rinką. Šis ekstraktas yra žinomas dėl savo antiseptinių ir antioksidacinių savybių, todėl dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose. Nors konkrečių apribojimų šio ekstrakto naudojimui ES teisės aktuose nenustatyta, bet kiekvienas produktas, kuriame jis yra, turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus, įskaitant toksiškumo, alerginių reakcijų ir kitų galimų poveikių vertinimą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau dažnai jie yra panašūs į ES standartus, reikalaujant išsamios saugos informacijos ir įrodymų, kad produktai yra saugūs vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa