Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyquaternium-51 | Polyquaternium-51 | Polikvaterniumas-51

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polyquaternium-51 yra sintetinės kilmės polimeras, kuris gaminamas naudojant amonio chloridą ir akrilamidą. Šie komponentai reaguoja, sudarydami polimerinę struktūrą, kuri vėliau yra modifikuojama pridedant kitas chemines medžiagas, siekiant suteikti ingredientui norimas savybes. Galutinis produktas yra išgrynintas ir išvalytas, kad būtų pasiektas aukštas grynumas ir efektyvumas kosmetikos formulėse. Šis sudėtingas gamybos procesas reikalauja griežtos kontrolės ir specialių cheminių žinių.

Paskirtis ir nauda

Polyquaternium-51 yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų savybių, ypač naudojamas produktuose sausai odai. Jis prisijungia prie vandens molekulių, išlaikydamas optimalų drėgmės lygį odoje. Be to, dėl bioadhezinių savybių, Polyquaternium-51 formuoja apsauginį sluoksnį ant odos, mažindamas transepiderminį vandens netekimą. Šis ingredientas taip pat gerina odos elastingumą ir švelnumą, bei padeda efektyviau pristatyti aktyviąsias medžiagas į odos sluoksnius. Plaukų priežiūros produktuose jis suteikia plaukams blizgesio ir švelnumo, padėdamas išlyginti plaukų paviršių.

Saugumo informacija

Polyquaternium-51 yra išsamiai ištirtas ir laikomas saugiu naudoti kosmetikoje įprastomis sąlygomis. Dermatologiniai testai neparodė jokio didelio dirginimo ar alerginių reakcijų. Nepaisant to, asmenims su jautria oda ar linkusiems į alergines reakcijas rekomenduojama naudoti atsargiai, nes individuali odos reakcija gali skirtis.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad Polyquaternium-51 išlaiko odos drėgmės balansą ir formuoja apsauginį sluoksnį, mažindamas transepiderminį vandens netekimą. Be to, šis ingredientas pasižymi tam tikromis antimikrobinėmis savybėmis, kurios gali būti naudingos jautriai ar probleminei odai. Toliau vykdomi tyrimai siekia atskleisti daugiau informacijos apie jo efektyvumą ir sąveikas su kitais ingredientais.

Tvarumas

Polyquaternium-51 yra sintetinės kilmės ir jo gamyba reikalauja chemiškai aktyvių reagentų bei energijos, kas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Kadangi šis polimeras yra biologiškai sunkiai skaidomas, jis gali ilgai išlikti aplinkoje, sukeldamas potencialią ekosistemų taršą. Moksliniai tyrimai dėl jo tvarumo ir poveikio aplinkai yra riboti, todėl reikalingi išsamesni tyrimai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje naudojimas kosmetikos produktuose yra reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugos reikalavimus. Nors konkrečių ribojamų kiekių Polyquaternium-51 atveju nėra nustatyta, visi produktai turi atitikti bendro saugumo vertinimo reikalavimus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, taikomi panašūs reglamentavimo standartai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa