Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polysilicone-15 | Polysilicone-15 | Polisilikonas-15

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polysilicone-15 yra gaminamas iš silikono dioksido ir trimetiloksilano, sumaišytų su etileno oksidu, kuris yra reaktyvus junginys. Šis mišinys šildomas, vyksta polimerizacija, kurioje etileno oksidas jungiasi su silikono grandinėmis, formuodamas stabilų ir ilgalaikį polimerą. Galutinis produktas yra šviesiai geltonos spalvos skystis, naudojamas įvairiose kosmetikos priemonėse dėl saulės apsaugos savybių.

Paskirtis ir nauda

Polysilicone-15 – tai ultravioletinių spindulių filtravimo medžiaga, dažnai naudojama saulės apsaugos produktuose, ypač plaukų priežiūros priemonėse. Jis absorbuoja UVB spindulius, apsaugodamas plaukus nuo saulės sukeltų pažeidimų ir spalvos išblukimo. Dėl tirpumo tirpiklyje, Polysilicone-15 gali būti efektyviai įtraukta į kosmetikos formulės sudedamąsias dalis, užtikrinant tolygų paskirstymą ir veiksmingą apsaugą.

Saugumo informacija

Polysilicone-15 yra patvirtintas kaip saugus odai ingredientas, atliktų tyrimų Europos Sąjungoje ir JAV. Europos Komisijos Mokslinių Komitetų išvadose nurodoma, kad jis yra saugus naudoti nustatytomis koncentracijomis. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) įtraukė šį ingredientą į saugių ingredientų sąrašą. Polysilicone-15 padeda apsaugoti odą nuo UVB spindulių sukeltų pažeidimų, tokių kaip saulės nudegimai ar ankstyvo senėjimo požymių atsiradimas. Vartotojams rekomenduojama sekti gamintojų nurodymus optimaliam saugumui ir veiksmingumui užtikrinti.

Moksliniai tyrimai

Polysilicone-15, naudojamas kaip UVB filtras, yra ištirtas dėl gebėjimo apsaugoti plaukus nuo saulės sukeliamų pažeidimų ir yra vandeniui atsparus. Europos Komisijos mokslinis komitetas saugos, aplinkos ir sveikatos klausimais (SCCS) patvirtino jo saugumą nurodytomis koncentracijomis. Svarbu atlikti tolesnius tyrimus, siekiant išsamiau ištirti ilgalaikį poveikį ir galimas sąveikas su kitais ingredientais.

Tvarumas

Polysilicone-15 išgaunamas iš silicio, kuris yra gausus Žemės žievėje, tačiau jo išgavimas ir apdirbimas reikalauja didelės energijos sąnaudų ir gali sukelti žemės taršą. Eksploatacija turi būti atliekama atsakingai, kad būtų išvengta ekosistemų pažeidimo. Gamybos procese svarbu atsižvelgti į cheminių medžiagų poveikį aplinkai. Būtina vertinti visą Polysilicone-15 gyvavimo ciklą, siekiant įvertinti tvarumą ir minimalizuoti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Polysilicone-15 yra reguliuojamas pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato taisykles dėl kosmetikos produktų saugumo ir ingredientų, įskaitant UV filtrus, naudojimo. ES leidžiama koncentracija gali siekti iki 10%. Kiekvienas produktas, kuriame naudojamas šis ingredientas, privalo atitikti saugos kriterijus ir būti įvertintas saugumo ataskaitoje. JAV FDA taip pat reglamentuoja šio ingrediento naudojimą, tačiau leistinos koncentracijos gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono reglamentavimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa