Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Potassium Chloride | Potassium Chloride | Kalio chloridas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų, kalio chlorido, šaltinis yra mineralas sylvino. Sylvino yra natūralus mineralas, randamas druskų telkiniuose arba druskos kasyklose. Mineralas iškasamas iš žemės paviršiaus, perdirbamas, kad būtų išgautas kalio chloridas. Proceso metu mineralas yra susmulkintas ir ištirpintas vandenyje, o naudojant cheminį procesą, iš sylvino gaunamas grynas kalio chloridas. Šis ingredientas yra svarbus kosmetikos pramonėje dėl savo savybių ir naudojimo galimybių.

Paskirtis ir nauda

Kalio chloridas naudojamas kosmetikoje kaip reguliatorius osmosinio slėgio ir elektrolitų balanso, stabilizatorius bei tirštiklis. Šis ingredientas palaiko optimalų drėgmės lygį odos ląstelėse, padėdamas išlaikyti odos elastingumą ir švelnumą. Be to, kalio chloridas pagerina kitų ingredientų tirpumą ir homogeniškumą kosmetikos formulėse, užtikrindamas vienodą produktų konsistenciją.

Saugumo informacija

Kalis chloridas naudojamas kosmetikos produktuose kaip stabilizatorius, tirštiklis ir drėkinamasis komponentas. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad ši medžiaga yra mažai alergizuojanti ir neturinti dirginamojo poveikio, todėl laikoma saugia naudoti įvairiose kosmetikos formulėse. Kalio chlorido koncentracijos kosmetikoje yra reguliuojamos atsižvelgiant į galimas poveikio odai ribas, siekiant išvengti odos sudirginimo ar kitų nepageidaujamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Kalio chloridas moksliniuose tyrimuose nagrinėjamas kaip kosmetikos sudedamoji dalis, turinti įtakos drėgmės balansui odos priežiūros produktuose. Jis pasižymi nealergizuojančiomis ir neirituojančiomis savybėmis, dėl kurių gali būti naudingas odai. Tyrimai patvirtina, kad kalio chloridas gali padėti išlaikyti odos ląstelių turgorą ir stabilizuoti jų funkcionavimą, prisidėdamas prie mineralų balanso odos sluoksniuose.

Tvarumas

Kalio chloridas išgaunamas iš natūralių šaltinių, tokių kaip mineralinės uolienos ar jūros vanduo. Nors jo gavybos procesas gali turėti tam tikrą poveikį aplinkai, šis resursas yra gausus ir ne išsenkantis išteklius. Svarbu, kad gamybos ir perdirbimo procesai būtų atliekami atsakingai, mažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kalio chloridas, naudojamas kosmetikos produktuose, yra leidžiamas pagal Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Nors nėra nustatyti kiekybiniai apribojimai, būtina užtikrinti, kad galutinis produktas atitiktų saugos reikalavimus. JAV kalio chloridas taip pat leidžiamas kaip kosmetikos ingredientas, reguliuojamas JAV Maisto ir vaistų administracijos, tačiau gaminant produktus svarbu laikytis GMP reikalavimų ir užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa