Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rhodiola Rosea Root Extract | Rhodiola Rosea Root Extract | Rodiola rozės šaknų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Rodiolos rožinės šaknų ekstraktas, dažnas kosmetikos ingredientas, gaunamas iš rodiolos rožinės augalo šaknų. Ekstrakcijos procesas prasideda šaknų sutrinimu į smulkų miltelius, prieš atliekant tirpiklio ekstrakcijos metodą naudojant etanolį ar vandenį. Šis procesas padeda izoliuoti aktyvius junginius, esančius šaknyse, tokie kaip rozaviną, rozariną ir roziną. Po ekstrakcijos, tirpalas filtruojamas, kad būtų pašalintos bet kokios nešvarumai, ir tada sutirštintas, kad būtų gautas stiprus ekstraktas. Galutinis produktas yra standartizuotas, kad jame būtų tam tikras aktyvių junginių procentas, užtikrinant pastovumą kosmetikos panaudojime. Rodiolos rožinės šaknų ekstrakto cheminė sudėtis nuolat stebima per visą gamybos procesą, garantuojant jo kokybę ir veiksmingumą odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Rhodiola Rosea šaknies ekstraktas, dar žinomas kaip aukso šaknis arba rožinė rodiola, yra vertingas ingredientas kosmetikos pramonėje dėl savo adaptogeninių savybių, kurios padeda odai atsispirti išoriniams stresoriams ir skatina odos atsinaujinimą. Šis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, todėl gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir lėtinti senėjimo procesus. Be to, Rhodiola Rosea šaknies ekstraktas gali padidinti odos energijos lygį ir tonusą, gerinant odos mikrocirkuliaciją ir stiprinant odos barjerinę funkciją, o tai yra svarbu palaikant sveiką ir jaunatvišką išvaizdą. Taip pat yra nustatyta, kad šis ekstraktas turi raminamąjį poveikį, kuris gali sumažinti uždegimus ir paraudimus, taip pat padeda atkurti odos drėgmės balansą, suteikiant odai elastingumo ir švelnumo.

Saugumo informacija

Rhodiola Rosea šaknų ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių ir odą raminančių savybių, yra laikomas saugiu ingredientu odos priežiūros produktuose. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad šis ekstraktas ne tik padeda apsaugoti odą nuo aplinkos stresorių, bet ir prisideda prie odos atsparumo stiprinimo. Dermatologinės analizės ir toksikologiniai vertinimai rodo, kad Rhodiola Rosea šaknų ekstraktas neturi žalingo poveikio odai, nekelia dirginimo ar alerginių reakcijų, todėl gali būti naudojamas net ir jautrios odos produktuose. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, individualus netoleravimas ar alergija visada įmanoma, todėl prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, ypač žmonėms su jautria oda, rekomenduojama atlikti odos testą.

Moksliniai tyrimai

Rhodiola rosea šaknų ekstraktas, žinomas dėl savo adaptogeninių savybių, yra plačiai tyrinėjamas kosmetikos mokslo srityje. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ekstraktas gali turėti antioksidacinių, priešuždegiminių bei odos senėjimą lėtinančių savybių. Pavyzdžiui, 2015 m. paskelbtas tyrimas žurnale „Phytomedicine“ nustatė, kad Rhodiola rosea gali apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso ir pagerinti jų atsparumą UV spindulių sukeltam pažeidimui. Kitas 2016 m. „International Journal of Cosmetic Science“ publikuotas tyrimas parodė, kad Rhodiola rosea ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, kas yra svarbu odos elastingumui ir jaunatviškumui išsaugoti. Šie moksliniai atradimai rodo, kad Rhodiola rosea šaknų ekstraktas gali būti vertingas ingredientas kuriant anti-aging ir apsauginę kosmetiką.

Tvarumas

Rhodiola rosea šaknų ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, turi būti išgaunamas atsakingai, siekiant išvengti neigiamo poveikio aplinkai. Šios augalų rūšies tvarumas yra susijęs su jo augimo vietomis, kurios dažnai yra šaltos, aukštikalnės teritorijos, taigi pernelyg intensyvi medžiagos eksploatacija gali sutrikdyti šių ekosistemų pusiausvyrą. Rhodiola rosea yra priskiriama adaptogenams, todėl jos populiarumas kosmetikos pramonėje auga dėl pripažintų antioksidacinių ir odą stimuliuojančių savybių. Svarbu užtikrinti, kad augalo išėmimas iš gamtos būtų atliekamas kontroliuojamai, laikantis tvarios žemės ūkio praktikų, o perdirbimo procesas būtų efektyvus ir mažai teršiantis, siekiant sumažinti ekstrakcijos ir perdirbimo metu išskiriamų teršalų kiekį. Taip pat būtina stebėti Rhodiola rosea populiacijas, reguliuoti jų naudojimą ir skatinti tvarią prekybą, kad būtų išvengta pernelyg didelio spaudimo laukinėms populiacijoms ir užtikrinta jų atkūrimas.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Rhodiola Rosea (różenroot) šaknų ekstraktą, naudojimas reglamentuojamas 2009 m. priimtu Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris nustato bendrąsias taisykles, skirtas užtikrinti žmonių sveikatos apsaugą ir vartotojų informavimą, taip pat uždraudžia kancerogeninių, mutageninių ar toksiškų reprodukcijai medžiagų naudojimą kosmetikoje. Šis reglamentas taip pat įpareigoja gamintojus atlikti produkto saugumo įvertinimą prieš pateikiant jį į rinką. Nors konkrečiai Rhodiola Rosea šaknų ekstrakto naudojimo normos nėra nustatytos, bet koks kosmetikos ingredientas, įskaitant šį ekstraktą, turi atitikti Bendrijos teisės aktus, įskaitant leistinas koncentracijas ir nurodytas naudojimo sąlygas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau Europoje Rhodiola Rosea šaknų ekstrakto ir kitų ingredientų sauga ir naudojimo sąlygos yra griežtai kontroliuojamos siekiant apsaugoti vartotojų sveikatą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa