Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Ribes Nigrum Fruit Extract | Blackcurrant Fruit Extract | Juodųjų serbentų vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Ribes Nigrum vaisių ekstraktas, arba kitaip vadinamas juodųjų serbentų ekstraktu, gaunamas iš Ribes Nigrum augalo vaisių. Ekstrakcijos procesas apima vaisių susmulkinimą, filtravimą, bei cheminius procesus, siekiant išgryninti aktyvias jungtis. Galutinis ekstraktas yra tamsus, tirštas skystis su vaisišku kvapu, naudojamas kosmetikos formuluotėse dėl galimų odos maitinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Ribes Nigrum Fruit Extract, arba kitaip vadinamas juodųjų serbentų ekstraktu, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl antioksidacinių savybių, kurias lemia antocianinų, vitaminų C, omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių kiekis. Šis ekstraktas padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, mažina uždegiminius procesus, skatina odos drėgmės palaikymą, stiprina odos barjerą, bei padeda išlaikyti odos elastingumą ir švelnumą.

Saugumo informacija

Ribes Nigrum Fruit Extract, arba kitaip vadinamas juodųjų serbentų ekstraktu, yra vertinamas dėl antioksidacinių, uždegimą mažinančių ir drėkinamųjų savybių. Nors laikomas saugiu daugumai vartotojų, reikia atkreipti dėmesį į individualų jautrumą ar alergines reakcijas, ypač alergiškiems žmonėms. Sisteminės toksikologijos studijos ar rimti šalutiniai poveikiai nėra plačiai aprašyti, todėl jis yra laikomas palyginti nekenksmingu odai.

Moksliniai tyrimai

Ribes Nigrum vaisių ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurias lemia antocianinai, flavonoidai, vitaminai C ir E. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti odos uždegimą, hiperpigmentaciją, stiprinti odos barjerą ir skatinti kolageno sintezę. Taip pat nustatyta, kad jis turi potencialą kaip fotoprotekcinis ingredientas kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Ribes Nigrum vaisių ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, išsiskiria savo tvarumu, kadangi serbentai yra lengvai auginami ir nekelia didelio pavojaus ekosistemoms. Šių uogų auginimas vyksta tvariais ūkininkavimo metodais, be didelio pesticidų panaudojimo, taip sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Perdirbimo procese taikomos švelnios technologijos, siekiant išsaugoti aktyvius komponentus ir sumažinti energetinį pėdsaką.

Reguliavimas

Ribes Nigrum Fruit Extract yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų saugumo reikalavimus. Šis ingredientas turi atitikti mikrobiologijos, toksiškumo ir alergenų kriterijus, kad būtų užtikrintas vartotojų saugumas. Kosmetikos produktuose su juodųjų serbentų ekstraktu turi būti ženklinimas ir informacija vartotojams apie ingredientų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa