Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Serine | Serine | Serenas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Serinas yra kosmetikos ingredientas, kurį dažnai gaunamas iš natūralių šaltinių, tokių kaip sojos pupelės arba kviečių grūdai. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo žaliavų džiovinimo ir smulkios miltelių formos susidarymo. Toliau šių miltelių išgryninamos naudojant cheminį procesą, kuris apima fermentaciją ir rafinavimą. Galutinis produktas yra grynas serinas, kuris turi būti išvalytas ir patikrintas dėl kokybės, prieš pateikiant jį kosmetikos gamintojams. Šis sudėtinis procesas yra būtinas siekiant užtikrinti, kad serinas būtų tinkamos kokybės ir saugios naudojimo kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Serinas – amino rūgštis, kuri odos priežiūros produktuose dažnai pasitelkiama dėl savo drėkinamųjų savybių. Tai natūrali odos komponentė, dėl ko ji padeda palaikyti optimalų drėgmės lygį, stiprina odos barjerą, mažina transepiderminį vandens netekimą ir skatina epidermio atsinaujinimą. Serinas taip pat veikia kaip humektantas, pritraukdamas ir užrakinamas drėgmę į odą, o tai yra ypač svarbu sausos ar brandžios odos priežiūroje. Be to, serinas gali turėti antioksidacinį poveikį, neutralizuojantį laisvuosius radikalus ir sumažinant oksidacinio streso sukeltą žalą, kas ilgainiui padeda išlaikyti odos jaunatviškumą ir mažina senėjimo požymius.

Saugumo informacija

Serinas yra neesminė amino rūgštis, kuri natūraliai randama odos struktūroje, todėl naudojant kosmetikoje jis yra laikomas saugiu ir neturi žinomų kenksmingų poveikių odai. Įvairūs dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad serinas efektyviai prisideda prie odos drėkinimo, padeda palaikyti odos barjerą ir mažina transepiderminį vandens netekimą, o tai yra svarbu odos sveikatai ir apsaugai. Be to, serinas kosmetikos produktuose padeda skatinti odos regeneraciją ir gali turėti antioksidacinį poveikį. Dėl šių savybių serinas yra įtrauktas į daugelio odos priežiūros produktų sudėtį, ir nėra užfiksuotų atvejų, kai ši medžiaga sukeltų alergines reakcijas ar kitus odos pažeidimus.

Moksliniai tyrimai

Serinas – tai neesminė amino rūgštis, kuri dėl savo gebėjimo išlaikyti drėgmę plačiai naudojama kosmetikos pramonėje, ypač formuluojant odos priežiūros produktus. Mokslinių tyrimų duomenimis, serinas veikia kaip natūralus drėkiklis, padedantis išlaikyti odos hidrataciją ir stiprinantis odos barjerinę funkciją. Be to, serinas gali padėti skatinti fibroblastų, kurie gamina kolageną ir elastiną, veiklą, taip prisidedant prie odos elastingumo ir tvirtumo palaikymo. Taip pat yra atlikti tyrimai, kurie rodo, kad serinas gali teigiamai įtakoti odos regeneracijos procesus ir sumažinti uždegiminės būklės požymius. Dėl šių savybių serinas yra vertinamas kaip veiksmingas ingredientas, kuris gali pagerinti įvairių odos tipų būklę ir yra svarbus komponentas moksliniu požiūriu pagrįstuose odos priežiūros formulėse.

Tvarumas

Serinas – tai neesminė amino rūgštis, kuri dažnai naudojama kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų savybių. Gamtoje serinas sintezuojamas iš glikolio, kuris gali būti išgaunamas iš augalinių šaltinių, taip pat ir mikroorganizmų fermentacijos būdu. Augalinės kilmės serino gamyba yra laikoma tvaria, nes augalai per fotosintezę paverčia saulės energiją į chemines medžiagas, tuo pačiu prisidedant prie anglies dioksido kiekio mažinimo atmosferoje. Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad serino išgavimas iš augalų gali būti susijęs su intensyvia žemės ūkio praktika, kuri gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, įskaitant dirvožemio eroziją, pesticidų naudojimą ir biologinės įvairovės mažėjimą. Kitas aspektas – fermentacinė serino gamyba, kuri atliekama kontroliuojamis sąlygomis ir gali būti tvari, jeigu naudojami atsinaujinantys ištekliai ir efektyvūs energijos vartojimo procesai. Taigi, nors serinas ir yra vertingas kosmetikos ingredientas, jo tvarumas priklauso nuo išgavimo ir apdorojimo metodų, kurie turėtų būti atidžiai vertinami atsižvelgiant į jų poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Svarbiausias faktas apie kosmetikoje naudojamą ingredientą seriną yra tai, kad jis laikomas saugiu ir nekenksmingu pagal Europos Sąjungos reglamentus. Pagal Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, serinas, kaip aminorūgštis, nėra įtrauktas į draudžiamųjų ar ribojamųjų medžiagų sąrašus, o tai reiškia, kad jo naudojimas kosmetikoje nėra apribotas tam tikromis maksimaliomis koncentracijomis. Taip pat serinas nėra identifikuotas kaip galimai alergizuojanti ar dirginanti medžiaga, todėl jis gali būti laisvai naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse, įskaitant odos priežiūros ir plaukų priežiūros produktus. Kitose rinkose, tokiuose kaip Jungtinės Valstijos ar Azijos šalys, serino reguliavimas taip pat yra lankstus, nes Tarptautinė kosmetikos ingredientų nomenklatūros sistema (INCI) identifikuoja seriną kaip bendrai priimtiną ir plačiai naudojamą ingredientą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa