Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Tin Oxide | Tin Oxide | Storženio oksidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų, tokių kaip kosmetinės dalelės, šaltinis yra tin oksidas, gaminamas iš įvairių medžiagų, įskaitant stibnumą ir deguonį. Proceso metu šie komponentai sumaišomi ir kaitinami, kad susidarytų kosmetinė dalelė. Tai svarbus etapas kosmetikos gamyboje, kuris reikalauja specialių cheminių reakcijų.

Paskirtis ir nauda

Tin oksidas naudojamas kosmetikoje kaip atspalvių stabilizatorius ir blizgesio suteikiantis komponentas, kuris padeda maskuoti odos defektus ir suteikia perlamutrinį efektą. Be to, jis veikia kaip antistatinis agentas ir padidina produktų lipnumą prie odos, užtikrinant ilgesnį išliekamumą. Dėl chemiškai inertinių savybių tin oksidas laikomas saugiu daugumai vartotojų.

Saugumo informacija

Tin oksidas yra laikomas saugiu odai, nedirgina jos ir nesukelia alerginių reakcijų. Taip pat jis yra inertinis ir stabilus junginys, nekreipiantis su kitais kosmetikos ingredientais. Nepaisant to, svarbu atlikti produkto sudėtinės dalies saugumo vertinimą, atsižvelgiant į naudojimo sąlygas.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad dėl savo optinių savybių tin oksidas dažnai naudojamas kosmetikoje kaip pigmentas ir stabilizatorius. Tačiau kyla diskusijų apie jo saugumą dėl galimo nano-dalelių poveikio žmogaus odai ir aplinkai. Reguliavimo institucijos nuolat atnaujina rekomendacijas ir saugos vertinimus remdamiesi naujausiais moksliniais duomenimis.

Tvarumas

Nors švino dioksidas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai dėl jo gavybos ir apdorojimo procesų, kosmetikos pramonė siekia rasti tvarias alternatyvas arba tobulinti technologijas, kad sumažintų neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Tin oksidas naudojamas kosmetikoje kaip dažiklis ir blizgesį suteikiantis komponentas, reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu. Šis ingredientas yra įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų sąrašą, tačiau gamintojai privalo užtikrinti, kad produktai atitiktų saugumo reikalavimus. Skirtingose rinkose gali būti taikomos skirtingos taisyklės dėl tin oksido naudojimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa