Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Viola Mandshurica Flower Extract | Manchurian Violet Flower Extract | Mandžūrijos vijolės gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Viola Mandshurica žiedų ekstraktas gaunamas iš Rytų Azijoje augančio Viola mandshurica augalo žiedų. Žiedai maceruojami tirpiklyje, dažniausiai etanolyje arba vandenyje, norint išgauti norimas medžiagas. Gautas ekstraktas filtruojamas ir koncentruojamas išgarinant. Cheminė analizė atskleidžia įvairių bioaktyvių junginių, tokių kaip flavonoidai, fenolinės rūgštys ir saponinai, buvimą, kurie suteikia ekstraktui antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Gamintojai užtikrina šių junginių išsaugojimą taikydami atidią temperatūros kontrolę ir filtravimo metodus. Baigtinis ekstraktas paprastai standartizuojamas, kad jo sudėtyje būtų nustatyta konkreti aktyviųjų ingredientų koncentracija, naudojama kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Viola Mandshurica Flower Extract – ekstraktas, gaunamas iš Mandžiūrijos violetinės gėlės, vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir gali lėtinti odos senėjimo procesus. Šiame ekstrakte esantys flavonoidai ir fenolio junginiai stiprina odos barjerą, taip pat gali mažinti uždegimą ir raminanti poveikį, todėl jis yra naudingas jautriai ar pažeistai odai prižiūrėti. Be to, Viola Mandshurica Flower Extract gali prisidėti prie odos drėkinimo ir elastingumo pagerinimo.

Saugumo informacija

Viola Mandshurica Flower Extract, naudojamas kosmetikoje dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, yra vertinamas kaip saugus odos priežiūros ingredientas. Atlikti dermatologiniai testai rodo, kad šis ekstraktas, gautas iš Mandžiūrijos violetinės gėlės, yra švelnus ir paprastai neturi alergizuojančio poveikio, todėl jis tinka net jautriai odai. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į individualų netoleravimą ar alergines reakcijas, kurios retais atvejais gali pasireikšti dėl asmeninio jautrumo konkrečioms augalų medžiagoms. Vis dėlto, tyrimai patvirtina, kad esant įprastam naudojimui ir koncentracijoms, Viola Mandshurica Flower Extract laikomas saugiu kosmetikos komponentu.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai su Viola Mandshurica gėlių ekstraktu parodė, kad šis augalinis komponentas turi antioksidacinių savybių, kurios gali būti efektyvios kovojant su laisvaisiais radikalais odos ląstelėse. Tyrimai nurodo, kad ekstraktas gali padėti mažinti uždegimą ir skatinti odos regeneraciją dėl savo flavonoidų ir fenolinių junginių. Kiti moksliniai straipsniai pabrėžia, kad Viola Mandshurica gėlių ekstraktas gali turėti antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, todėl jis gali būti naudingas kuriant produktus suaugusiųjų ir vaikų odos problemoms, tokios kaip egzema ar aknė, gydyti. Tačiau pradiniai tyrimai yra žadantys, reikia daugiau mokslinių duomenų, ypač žmogaus klinikinių bandymų, kad galėtume patvirtinti šių teiginių veiksmingumą ir saugumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Viola Mandshurica, žinoma kaip Mandžiūrijos našlaitė, yra augalas, kurio ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių ir odą raminančių savybių. Tvarumo aspektu svarbu pabrėžti, kad šio augalo ekstrakcijos procesas turi būti atliekamas atsakingai, siekiant išvengti per didelio jo populiacijos mažėjimo ir buveinių nykimo. Tvarių žaliavų ūkio praktikų įgyvendinimas, pavyzdžiui, kontroliuojamas auginimas ir derliaus nuėmimas, užtikrina, kad Viola Mandshurica ištekliai būtų atnaujinami ir nepakenktų vietinėms ekosistemoms. Apdorojimo metu būtina taikyti aplinką tausojančias technologijas, mažinti cheminių medžiagų naudojimą ir užtikrinti, kad atliekos būtų tvarkomos taip, kad jos nekenktų aplinkai. Tokiu būdu, Viola Mandshurica gėlės ekstrakto naudojimas kosmetikoje gali būti ne tik naudingas vartotojų odai, bet ir suderinamas su tvarumo principais.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos produktų ingredientų, tarp jų ir Viola Mandshurica Flower Extract (Mandžiūrijos violetinės ekstrakto), reguliavimas yra griežtas ir paremtas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai, parduodami ES, turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Tačiau specifinių apribojimų ar leistinų koncentracijų Viola Mandshurica Flower Extract atžvilgiu ES teisės aktuose tiesiogiai nenustatyta, todėl gamintojai privalo laikytis bendrų saugumo reikalavimų. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, priklausantys nuo vietinių teisės aktų ir reguliavimo institucijų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa