Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

VP/VA Copolymer | VP/VA Copolymer | VP/VA kopolimeris

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

VP/VA kopolimeras yra svarbus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš vinilpirolidono (VP) ir vinilo acetato (VA) kopolimerizacijos. Šio kopolimero gavimo procesas apima šių dviejų monomerų polimerizaciją kontroliuojamoje aplinkoje. Vinilpirolidonas dažniausiai gaunamas iš acetileno ir N-vinilpirolidono, o vinilo acetatas paprastai pagamintas reaguojant acto rūgščiai su acetilenu. Šių dviejų monomerų kopolimerizacija atliekama laisvųjų radikalų polimerizacijos būdu, pradedant reakciją naudojant inicijuotojus, pavyzdžiui, peroksidas. Gautas VP/VA kopolimeras yra universalus ingredientas, plačiai naudojamas plaukų priežiūros ir formavimo produktuose dėl jo plėvelę formuojančių ir laikančių savybių.

Paskirtis ir nauda

VP/VA Copolymeris – tai sintetinis polimeras, kuris dažniausiai naudojamas plaukų priežiūros ir makiažo produktuose kaip fiksatorius. Šis ingredientas suteikia ilgalaikį plaukų formos išlaikymą, nes jis veikia kaip plaukų paviršiaus plėvelės formuotojas, taip pat gali padidinti produktų atsparumą drėgmei. VP/VA Copolymeris pasižymi gebėjimu pagerinti kitų ingredientų adheziją prie odos ar plaukų, tokiu būdu užtikrinant tolygesnį kosmetikos priemonių paskirstymą ir gerinant jų efektyvumą. Be to, jis neapsunkina plaukų, leidžia išlaikyti natūralų plaukų judesį ir neblokuoja porų, todėl yra vertinamas dėl savo nejausmingumo ir gebėjimo sukurti švarų, neklampantį finišą.

Saugumo informacija

VP/VA Copolymeris, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip plaukų fiksavimo priemonė ir filmą formuojanti medžiaga, yra vertinamas dėl savo saugumo odai. Tyrimai rodo, kad šis kopolimeras yra ne tik neirrituojantis, bet ir nealergizuojantis, todėl jis laikomas itin tinkamu naudoti net ir jautrios odos produktuose. Dermatologiniai testai patvirtina, kad VP/VA Copolymeris neturi kenksmingo poveikio odos barjerui, nepertraukia jos drėgmės balanso ir nekelia kontaktinio dermatito rizikos. Tuo pačiu, jis yra inertinė medžiaga, reiškianti, kad ji neaktyviai sąveikauja su kitais odos paviršiuje esančiais komponentais, išvengiant neigiamų cheminių reakcijų. Tokios savybės leidžia VP/VA Copolymerį priskirti prie odai saugių kosmetinių ingredientų kategorijos.

Moksliniai tyrimai

VP/VA Copolimeras yra sintetinis polimeras, dažniausiai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip plaukų fiksavimo priemonėse esantis fiksatorius dėl jo gebėjimo formuoti ploną plėvelę ant plaukų paviršiaus, taip suteikiant ilgalaikį fiksavimą ir apsaugą nuo drėgmės. Mokslinių tyrimų duomenimis, VP/VA Copolimeras, dėl savo cheminės sandaros, yra atsparus vandeniui ir nepalankioms oro sąlygoms, kas leidžia išlaikyti norimą šukuoseną ilgesnį laiką. Tuo pačiu, šis ingredientas yra vertinamas dėl jo nesukeliamo lipnumo jausmo ir galimybės lengvai iššukuoti iš plaukų, neprarandant formos. Dermatologiniai tyrimai parodė, kad VP/VA Copolimeras yra saugus naudoti kosmetikos produktuose ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, o toksikologijos studijos patvirtino, kad šis ingredientas neturi teratogeninio, mutageninio ar kancerogeninio poveikio, todėl jis yra priimtinas naudoti įvairiose kosmetikos formulėse.

Tvarumas

VP/VA Copolymeris, dar žinomas kaip vinilpirolidono ir vinilo acetato kopolimeras, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo plaukų fiksacijos ir plėvelės formavimo savybių, tačiau jo tvarumo aspektai kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Šio kopolimero gamybos procese naudojami monomerai – vinilpirolidonas ir vinilo acetatas – yra sintetiniai, o jų gamyba yra energijos imli ir gali turėti įtakos aplinkos taršai, jei nevaldoma atsakingai. Be to, nors VP/VA Copolymeris yra laikomas saugiu vartotojui, jo poveikis aplinkai po naudojimo gali būti kritiškesnis, ypač jei medžiaga netinkamai šalinama ir patenka į vandens telkinius. Tai kelia susirūpinimą dėl galimo vandens ekosistemų teršimo ir neigiamo poveikio vandens gyvūnijai. Todėl tvarumo požiūriu svarbu ne tik stebėti VP/VA Copolymerio gamybos procesą, bet ir ieškoti būdų, kaip sumažinti jo poveikį aplinkai per visą jo gyvavimo ciklą, įskaitant atliekų tvarkymą ir galimą perdirbimą.

Reguliavimas

VP/VA Copolymer yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, kuris Europos Sąjungoje yra reguliuojamas pagal griežtus kosmetikos produktų saugumo standartus. Šis polimeras, priklausantis vinilpirolidono ir viniloacetato kopolimerų grupei, yra įtrauktas į Europos Komisijos kosmetikos ingredientų duomenų bazę (CosIng), kurioje nustatomos leidžiamos naudojimo sąlygos ir apribojimai. Nors konkrečios leistinos koncentracijos VP/VA Copolymer atveju nėra nurodytos, bet koks kosmetikos produktas, kuriame jis yra, turi atitikti Bendrijos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuriame reikalaujama, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs žmogaus sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį arba būdą, kuriuo galima pagrįstai tikėtis, kad jie bus naudojami. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose, VP/VA Copolymer taip pat yra leidžiamas kaip kosmetikos ingredientas, o jo saugumas yra reguliuojamas atsižvelgiant į Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) nuostatas, kurias administruoja Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa