Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Acetyl Hexapeptide-8 | Acetyl Hexapeptide-8 | Acetilas Heksapeptidas-8

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Acetyl Hexapeptide-8 yra sintetinis peptidas, kuris gaminamas iš aminorūgščių ir kitų cheminių medžiagų. Sintezės proceso pradžioje naudojamos aminorūgštys, o vienas iš pagrindinių žingsnių yra reakcija tarp jų ir kitų reagentų, kurie sukuria galutinį produktą. Proceso metu atliekami įvairūs cheminiai procesai, įskaitant hidrolizę ir kondensaciją, siekiant sukurti galutinį produktą su norimomis savybėmis. Šis procesas yra sudėtingas ir reikalauja griežtos kontrolės, kad būtų užtikrintas gaminio kokybės standartas.

Paskirtis ir nauda

Acetyl Hexapeptide-8, dar žinomas kaip Argireline, veikia kaip neinvazinis botulino toksino alternatyvas ir yra naudojamas kosmetikos pramonėje siekiant sumažinti mimikos raukšles. Šis heksapeptidas blokuoja tam tikrus nervų signalus, kurie sukelia raumenų susitraukimą, todėl veido oda atrodo lygesnė ir jaunesnė. Naudojant produktus, kurių sudėtyje yra Acetyl Hexapeptide-8, gali sumažėti raukšlių gylis, ypač aplink akis ir kaktą, kur odos ląstelės yra labiau linkusios į streso sukeltą senėjimą. Be to, šis peptidas gali padėti išvengti naujų raukšlių formavimosi, taip veikiant kaip prevencinė odos senėjimo priemonė.

Saugumo informacija

Acetyl Hexapeptide-8, dažnai vadinamas „botoxo be adatų“ alternatyva, yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos pramonėje, nes yra ne toksiškas, nedirgina odos ir sukelia minimalų alergijos riziką. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra stabilus, neinvazinis ir veiksmingas, neturi žinomų šalutinių poveikių odai, kai naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Tačiau jis turėtų būti naudojamas atsargiai, ypač asmenims su jautria oda arba tiems, kurie yra linkę į alergines reakcijas, nes individualus odos atsakas gali skirtis.

Moksliniai tyrimai

Acetyl Hexapeptide-8, dažnai vadinamas „Botox peptidu“, veikdamas periferinės nervų sistemos lygmeniu, gali sumažinti raumenų judrumą, todėl naudojamas kosmetikoje kaip veido raukšlių mažinimo komponentas. Tyrimai parodė, kad šis peptidas efektyviai mažina mimikos sukeltas raukšles, veikdamas kaip neuromediatoriaus acetilcholino sekrecijos inhibitorius, o tai leidžia sumažinti raumenų įtampą ir atitinkamai – raukšlių gylį. Poveikis yra grįžtamas ir saugesnis nei invazinės procedūros, pvz., botulino toksino injekcijos. 2013 m. atlikto placebo kontroliuojamo dvigubo aklumo tyrimo rezultatai rodo, kad Acetyl Hexapeptide-8 gali pagerinti odos elastingumą ir tekstūrą. Tačiau jo ilgalaikio naudojimo saugumas ir efektyvumas vis dar reikalauja papildomų tyrimų.

Tvarumas

Acetyl Hexapeptide-8, dažnai vadinamas argirelinu, dėl savo sintetinės kilmės gamyba yra kontroliuojama ir gali būti atliekama ekologiškiau nei natūralių ingredientų išgavimas. Tačiau svarbu atsižvelgti į galimas chemikalų, kurie naudojami sintezės metu, poveikį aplinkai, įvertinant, ar šie chemikalai yra kruopščiai valomi iš gamybos nuotekų. Be to, svarbus yra ir galutinio produkto žalingumas aplinkai po naudojimo, ypač atsižvelgiant į tai, kad Acetyl Hexapeptide-8 dažnai naudojamas produktuose, kurie yra plaunami nuo odos ir patenka į nuotekų sistemas.

Reguliavimas

Acetyl Hexapeptide-8, dar žinomas kaip Argireline, yra peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo raumenis atpalaiduojančių savybių. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas yra reglamentuojamas Bendrijos reglamento dėl kosmetikos produktų (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Acetyl Hexapeptide-8 turi atitikti griežtus saugumo reikalavimus, o jo kiekis produktuose turi būti toks, kad neviršytų nustatytų ribinių normų. Gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų visus reikalavimus, o saugumo vertinimas turi būti atliekamas prieš produktą pateikiant į rinką. Kitų rinkų, tokių kaip JAV ar Azijos šalys, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai jis taip pat grindžiamas principu, kad kosmetikos produktai neturėtų kelti pavojų vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa