Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Acetylhexapeptide-8 | Acetylhexapeptide-8 | Acetilheksapeptidas-8

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Acetylhexapeptide-8, dar žinomas kaip Argireline, yra sintetinis peptidas, pagamintas iš įvairių cheminių medžiagų, įskaitant aminorūgštis ir kitas organines medžiagas. Šio ingrediento sintezė apima kompleksinius cheminius procesus, kuriuose naudojami įvairūs reagentai.

Paskirtis ir nauda

Acetylhexapeptide-8 naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo gebėjimo mažinti mimikos raukšles. Jis veikia atpalaiduodamas raumenis, kurie yra atsakingi už raukšlių susidarymą, todėl veikia panašiai kaip Botox, bet nereikalauja injekcijų. Šis ingredientas sumažina neurotransmiterių išsiskyrimą, kurie sukelia raumenų susitraukimą, taip mažindamas raukšlių gylį, ypač veido srities, pvz., kaktos ir akių kampučiuose.

Saugumo informacija

Acetylhexapeptide-8 yra plačiai tyrinėtas ir laikomas saugiu naudoti odos priežiūros produktuose esant nustatytoms koncentracijoms. Klinikiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, todėl tinka net ir jautrios odos priežiūrai. Tačiau svarbu stebėti individualų odos atsaką, nes skirtingų žmonių oda gali skirtingai reaguoti į kosmetikos ingredientus.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Acetylhexapeptide-8 veikia mažindamas raumenų judesių intensyvumą, kurie sukelia raukšles, taip blokuodamas specifinius neurotransmiterius. Atlikti tyrimai parodė, kad šio peptido naudojimas sumažino kaktos raukšlių gylį iki 17% per 15 dienų, tačiau poveikis gali skirtis priklausomai nuo odos tipo ir amžiaus.

Tvarumas

Acetylhexapeptide-8 sintezė vyksta laboratorijoje, todėl išgavimo proceso poveikis aplinkai yra mažesnis nei natūralių ingredientų atveju. Tačiau sintetinių peptidų gamybos procesas reikalauja chemikalų ir energijos, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jeigu nėra tinkamai valdomi. Taip pat svarbu atsižvelgti į galutinio produkto degradaciją ir kaip jis sąveikauja su aplinka po naudojimo.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Acetylhexapeptide-8 yra reglamentuojamas Europos kosmetikos produktų reglamentu (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Nors konkrečių ribojimų šio ingrediento kiekiui nėra nustatyta, visi kosmetikos produktai turi atitikti bendrą reikalavimą, kad jie neturėtų kelti pavojaus žmogaus sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa