Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Palmitoyl Tripeptide-1 | Palmitoyl Tripeptide-1 | Palmitoilis Tripeptidas-1

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Palmitoyl Tripeptide-1 yra sintetinis peptidas, kuris gaminamas naudojant cheminį sintezės procesą laboratorijoje. Šis peptidas yra sudarytas iš trijų aminorūgščių grandinių, įskaitant palmitinę rūgštį. Pagrindiniai šio ingrediento šaltiniai yra aminorūgštys, palmitinė rūgštis ir kitos cheminės medžiagos, kurios yra naudojamos sintezės metu. Sintezės procese aminorūgštys sujungiamos su palmitine rūgštimi, o po to atliekami įvairūs cheminiai procesai, siekiant gauti galutinį produktą. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo skatinti kolageno gamybą ir pagerinti odos elastingumą bei tekstūrą.

Paskirtis ir nauda

Palmitoyl tripeptide-1 yra sintetinis peptidas, sudarytas iš aminorūgščių grandinės, prijungtos prie palmito riebalų rūgšties, ir naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos priežiūros agentas, skatinantis kolageno sintezę ir audinių remontą. Šis tripeptidas imituoja organizmo natūralius signalus, kurie skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir gali padėti sumažinti smulkių raukšlių bei odos defektų atsiradimą, taip pat pagerinti odos elastingumą ir tvirtumą. Palmitoyl tripeptide-1 gali padėti stiprinti odos barjerą, mažinant transepiderminio vandens netekimą ir taip prisidedant prie odos hidratacijos bei bendros sveikatos gerinimo. Dėl šių priežasčių šis ingredientas įtraukiamas į daugelio anti-aging ir odos atstatomuosius produktus.

Saugumo informacija

Palmitoyl tripeptidas-1 yra sintetinis peptidas, kuris kosmetikos pramonėje dažnai naudojamas dėl savo savybių skatinti kolageno gamybą ir gerinti odos išvaizdą. Saugumo atžvilgiu šis ingredientas yra laikomas saugiu odai, nes jo naudojimas kosmetikos produktuose yra gerai ištirtas ir patvirtintas įvairių toksikologinių bei dermatologinių tyrimų. Palmitoyl tripeptidas-1 yra įvertintas kaip nealergizuojantis ir neirituojantis odos ingredientas, kuris nedirgina net jautrios odos. Be to, jis yra tirpikliuose stabilus ir neaktyvus cheminėse reakcijose, todėl jo naudojimas kosmetikoje nesukelia nepageidaujamų šalutinių poveikių. Taip pat šis peptidas yra suderinamas su daugeliu kitų kosmetikos ingredientų, o tai leidžia jį įtraukti į įvairių tipų odos priežiūros priemones. Remiantis moksliniais įrodymais, Palmitoyl tripeptidas-1 yra saugus ir efektyvus ingredientas, skirtas odos senėjimo požymių mažinimui ir bendrai odos būklės gerinimui.

Moksliniai tyrimai

Palmitoil tripeptidas-1, taip pat žinomas kaip bioaktyvus peptidas, yra sintetinė odos priežiūros medžiaga, kuri tyrėjų dėmesį prikausto dėl jos gebėjimo skatinti kolageno sintezę ir gerinti odos išvaizdą. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad šis tripeptidas, sudarytas iš aminorūgščių sekos, gali imituoti organizmo natūraliose medžiagose signalinius peptidus, tokius kaip kolagenas. Dėl šios priežasties jis gali prisidėti prie odos atsinaujinimo procesų ir sumažinti raukšlių atsiradimą. Be to, kai kurie tyrimai rodo, kad Palmitoil tripeptidas-1 gali padidinti hialurono rūgšties bei kolageno gamybą odos ląstelėse, taip pagerinant odos elastingumą ir tvirtumą. Šie moksliniai atradimai palaiko Palmitoil tripeptido-1 naudojimą kaip veiksmingą ingredientą anti-senėjimo kosmetikoje, tačiau vis dar reikalingi išsamesni klinikiniai tyrimai, siekiant visapusiškai suprasti jo poveikį ir galimas naudas odos sveikatai.

Tvarumas

Palmitoyl tripeptidas-1, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos senėjimą stabdanti medžiaga, kelia tam tikrų tvarumo klausimų, susijusių su žaliavų gavyba ir apdorojimo procesu. Šis tripeptidas dažniausiai sintetinamas iš aminorūgščių, kurios gali būti gaunamos iš įvairių šaltinių, įskaitant palmių aliejų. Palmių aliejaus pramonė taip pat dažnai kritikuojama dėl neetiškų darbo sąlygų ir nepakankamo atliekų tvarkymo, kuris gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Palmitoyl tripeptido-1 sintezės procesas taip pat yra energijos ir resursų reikalaujantis, o tai lemia papildomą aplinkosauginę naštą. Todėl, atsižvelgiant į šių faktų svarbą, būtina ieškoti alternatyvių, aplinkai nekenksmingų žaliavų šaltinių ir tobulinti gamybos procesus, siekiant sumažinti tripeptido poveikį ekosistemoms ir užtikrinti tvarų jo naudojimą kosmetikos sektoriuje.

Reguliavimas

Palmitoyl Tripeptide-1 yra odos priežiūros priemonėse naudojamas peptidas, kuris skatina kolageno gamybą ir naudojamas kaip anti-senėjimo komponentas. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų reguliavimas yra griežtas, ir Palmitoyl Tripeptide-1, kaip ir visi kosmetikos ingredientai, turi atitikti Bendrijos reglamentą dėl kosmetikos produktų (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatyti saugumo standartai ir būtini tyrimai prieš patenkant į rinką. Nors konkrečių ribojimų Palmitoyl Tripeptide-1 kiekiui kosmetikos produktuose ES reglamentuose tiesiogiai nenustatyta, bet kiekvienas produktas, kuriame jis yra, turi būti įvertintas dėl saugumo, o jo naudojimas turi atitikti geros gamybos praktikos reikalavimus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra šiek tiek laisvesnis, tačiau ir čia gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai būtų saugūs vartotojams. Konkrečių Palmitoyl Tripeptide-1 apribojimų JAV nėra, tačiau FDA (Maisto ir vaistų administracija) rekomenduoja laikytis atsargumo principo ir vadovautis moksliniais saugumo įvertinimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa