Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Amodimethicone | Amodimethicone | Amodimetikonas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Amodimetikonas yra sintetinis polimeras, kuris dažniausiai gaunamas iš silikono. Proceso pradžioje, metilchlorosilanas ir dietilendiamino reaguoja, sudarant aminosilikono junginį. Toliau, šis junginys tęsia reakciją su trimetilaminu, susidaro Amodimetikono molekulė. Šis procesas vyksta specialiose cheminių reakcijų gamyklose, kuriose reikalingos griežtos kontrolės sąlygos, kad būtų užtikrintas gaminio kokybės standartas. Amodimetikono gavimo procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukšto lygio techninės žinių bei įrangos.

Paskirtis ir nauda

Amodimethicone yra silikonų klasės junginys, kuris dažniausiai naudojamas plaukų priežiūros produktuose, tokiose kaip kondicionieriai ir plaukų kaukės, siekiant suteikti plaukams lygumą, švelnumą ir blizgesį. Dėl savo specifinės cheminės struktūros, amodimethicone sudaro apsauginį sluoksnį ant plaukų paviršiaus, kuris padeda sumažinti drėgmės praradimą, taip pat apsaugo plaukus nuo karščio ir aplinkos žalingo poveikio. Šis ingredientas yra žinomas dėl savo gebėjimo prasiskverbti į pažeistus plaukų plotus ir juos atkurti, tokiu būdu mažinant plaukų lūžinėjimą ir padarant juos lengviau šukuojamus. Amodimethicone taip pat pasižymi mažesniu polimerų kaupimosi ant plaukų paviršiaus poveikiu, lyginant su kitais silikonais, todėl jis yra vertinamas už galimybę palaikyti plaukų švarą ir neapsunkinti jų tekstūros.

Saugumo informacija

Amodimethikonas yra neioninis ir atsparus vandeniui, dėl ko jis nuplaunamas tik su šampūnu, o tai sumažina tikimybę, kad jis ilgalaikiai veiks odą. Atlikti dermatologiniai testai rodo, kad amodimethikonas yra ne tik efektyvus, bet ir saugus odai – jis nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, todėl gali būti naudojamas net ir jautriai odai. Svarbu pabrėžti, kad naudojant produktus su amodimethikonu reikėtų laikytis gamintojo nurodymų, kad išvengtumėte perdozavimo ir užtikrintumėte optimalų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad Amodimethikonas padeda apsaugoti plaukus nuo žalos, kurią sukelia terminis formavimas ir mechaninis trintis. Amodimethikono molekulinė struktūra leidžia jam sukurti apsauginį sluoksnį ant plaukų paviršiaus, dėl kurio plaukai tampa mažiau pažeidžiami ir lengviau šukuojami. Tyrimai taip pat atskleidžia, kad šis silikonas yra mažiau polimerizuotas už kitus silikonų tipus, todėl jis lengviau nuplaunamas iš plaukų, kas sumažina galimybę kaupiantis ir sukelti neigiamą poveikį plaukų būklei. Nors amodimethikonas ir yra atsparus vandeniui, jis yra sukurtas taip, kad būtų lengvai pašalinamas naudojant švelnius šampūnus, o tai palanku vartotojams, siekiantiems išvengti produktų su stipriais paviršiaus aktyviais agentais. Amodimethikono saugumas ir efektyvumas yra patvirtinti įvairių dermatologinių tyrimų.

Tvarumas

Amodimethikono išgavimas ir apdorojimas susijęs su silicio, kuris yra pagrindinis silikono polimerų komponentas, ekstrakcija iš žemės plutos. Šis procesas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, nes jis dažnai reikalauja didelių energijos sąnaudų ir gali sukelti žemės eroziją bei kitus ekosistemų sutrikimus. Be to, amodimethikono gamyboje naudojami cheminiai reagentai ir katalizatoriai, kurie gali būti pavojingi aplinkai, jei nėra tinkamai tvarkomi. Nors amodimethikoną galima laikyti saugiu vartotojų sveikatai, jo poveikis aplinkai reikalauja papildomo dėmesio, siekiant sumažinti neigiamą poveikį ir užtikrinti tvarų naudojimą kosmetikos pramonėje.

Reguliavimas

Amodimethiconas, silikonų šeimai priklausantis junginys, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač plaukų priežiūros produktuose. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimą reglamentuoja Europos cheminių medžiagų įstatymas REACH, taip pat Kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kurie užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Šie reglamentai nustato, kad kosmetikos produktų sudėtyje esančios medžiagos turi būti įvertintos dėl jų saugumo, ir jei reikia, gali būti nustatytos konkrečios dozavimo ribos. Tačiau šiuo metu specifinių apribojimų amodimethiconui nėra nustatyta, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas įvairiais kiekiais, priklausomai nuo produkto formulės, jei tik įrodyta, kad produktas yra saugus. Be Europos Sąjungos, kitose rinkose, tokiuose regionuose kaip Jungtinės Valstijos ir Azija, amodimethicono reguliavimas taip pat priklauso nuo nacionalinių reglamentų ir reikalavimų, kurie gali skirtis nuo ES standartų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa