Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cetearyl Alcohol | Cetearyl Alcohol | Cetearylio alkoholis

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Cetearilo alkoholis yra populiarus kosmetikos ingredientas, kuris yra gautas iš cetilo ir stearilo alkoholių, esančių natūraliuose riebaluose. Jis pagaminamas per kokoso ar palmių aliejų hidrolizę, kad būtų išskirtos riebalų rūgštys, kurios toliau reaguoja su alkoholiu. Ši sintezė vyksta naudojant rūgšties ar bazės katalizatorius esant kontroliuojamai temperatūrai ir slėgiui. Po sintezės procesų, tokių kaip distiliacija ir kristalizacija, gaunama vaškinės konsistencijos medžiaga, kuri yra išvaloma ir paruošiama panaudojimui kosmetikoje dėl savo minkštinamųjų ir emulsijas formuojančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Cetearilo alkoholis, būdamas riebalinis alkoholis, yra svarbus komponentas kosmetikos pramonėje. Jis veikia kaip emulsiklis ir stabilizatorius, užtikrindamas vandens ir aliejų derinį produktuose, tokiuose kaip kremai ir losjonai. Šis ingredientas ne tik gerina produktų tekstūrą, suteikdamas odai švelnumo, bet ir veikia kaip emolientas, mažindamas transepiderminį vandens nuostolį ir stiprindamas odos drėgmės barjerą. Be to, cetearilo alkoholis, nors ir turi “alkoholis” pavadinimą, skiriasi nuo kitų alkoholių, kadangi jis neturi jokio dirginančio ar odą sausinančio efekto.

Saugumo informacija

Cetearilo alkoholis yra žinomas dėl savo švelnumo ir mažo alergizavimo potencialo, todėl yra plačiai toleruojamas, net asmenų su jautria oda. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad šis ingredientas, esantis tokiuose produktuose kaip drėkinamieji kremai, kondicionieriai ir losjonai, yra saugus naudoti. Nepaisant to, retais atvejais gali pasireikšti individualus netoleravimas, tačiau tai nėra susiję su bendru ingrediento poveikiu.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai įvertina cetearilo alkoholį kaip efektyvų emulsiklį, kuris suteikia produktams norimą tekstūrą ir stabilumą. Jis taip pat veikia kaip okliuzinis agentas, kuris padeda išsaugoti odos drėgmę ir gerinti transepiderminio vandens praradimo rodiklius. Šis ingredientas yra pritaikytas naudojimui net jautrios odos produktuose, nes neturi dirginančių ar džiovinančių savybių.

Tvarumas

Cetearilo alkoholis, gaminamas iš augalinių šaltinių, turi būti vertinamas atsižvelgiant į jo žaliavų šaltinių tvarumą. Augalinės kilmės variantas, gaunamas iš atsakingai tvarkomų ūkių, yra pirmenybė, kadangi neprisideda prie miškų naikinimo ir išlaiko biologinę įvairovę. Palmių aliejaus panaudojimas gali sukelti tvarumo iššūkių, todėl svarbu atsižvelgti į perdirbimo procesų efektyvumą ir ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje cetearilo alkoholis yra reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina produktų ir jų komponentų saugumą. Šis ingredientas nėra draudžiamų medžiagų sąraše ir gali būti naudojamas, laikantis gero gamybos praktikos ir atlikus saugumo įvertinimą. Tarptautiniu lygiu, cetearilo alkoholis yra žinomas kaip Cetyl/Stearyl Alcohol INCI sistemoje ir jo naudojimas yra reglamentuojamas atitinkamų saugumo gairių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa