Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Amyris Balsamifera Bark Oil | Amyris Bark Oil | Amyrio balsamijos žievės aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Amyris Balsamifera Bark Oil, dar žinomas kaip Vakarų Indijos santalmedžio aliejus, gaunamas garinant Amyris balsamifera medžio žievę. Procesas prasideda nuimant subrendusių medžių žievę, kuri kruopščiai surenkama, siekiant išsaugoti aliejingus audinius. Surinkta žievė tada džiovinama, kad sumažėtų drėgmės kiekis ir palengvėtų ekstrakcijos procesas. Išdžiovinta žievė patenka į garų distiliavimo procesą, kurio metu aukštos temperatūros garai praleidžiami per medžiagą, kad būtų išgautas eterinis aliejus. Ši metodika leidžia atskirti aliejų nuo žievės, taip gaunant koncentruotą ir aromatišką aliejų. Cheminę sudėtį sudaro pagrindinės sudedamosios dalys, tokios kaip valerianolis, elemolis ir beta-eudesmonas, kurios suteikia jam savitą kvapą ir potencialią odai naudingų savybių.

Paskirtis ir nauda

Amyris Balsamifera Bark Oil dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo aromaterapinių savybių ir gebėjimo pagerinti odos būklę. Šis eterinis aliejus pasižymi švelniu, medienos aromatu, kuris suteikia kosmetikos produktams malonų kvapą, tuo pačiu veikdamas kaip natūralus kvapo stabilizatorius. Jis taip pat žinomas kaip natūralus antiseptikas, kuris padeda mažinti odos uždegimus ir skatina regeneracijos procesus, todėl yra vertinamas už savo gydomąsias savybes. Be to, gali padėti sumažinti streso poveikį ir pagerinti emocinę būseną, kadangi jo kvapas veikia raminančiai. Dėl šių priežasčių šis aliejus yra vertingas ingredientas tiek aromaterapijos, tiek odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Amyris Balsamifera Žievės Aliejus yra eterinis aliejus, žinomas kaip Vestindijos santalas, augalo žievės. Dermatologiniu požiūriu šis aliejus laikomas saugiu kosmetikos sudedamąja dalimi, nes retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą odai. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) yra įvertinęs šį aliejų ir nustatė, kad jis yra tinkamas naudoti kosmetikos produktuose esant tam tikroms koncentracijoms. Tiesa, gali turėti fotosensibilizuojančių savybių, todėl rekomenduojama vengti tiesioginio saulės poveikio po produktų su šiuo aliejumi naudojimo. Vis dėlto, esant teisingai naudojimo koncentracijai ir laikantis nurodytų saugos rekomendacijų, šis aliejus laikomas saugiu ir neturi žinomų neigiamų poveikių odai.

Moksliniai tyrimai

Amyris Balsamifera Bark Oil yra eterynis aliejus, gaunamas iš Amyris balsamifera, medžio, augančio Karibų regione. Mokslinėje literatūroje šis komponentas vertinamas dėl savo kvapų savybių ir potencialo kaip natūralaus fiksatoriaus, prailginančio kvepalų išliekamumą. Tyrimai rodo, kad aliejus turi odą raminančių, uždegimą mažinančių savybių, dėl kurių jis gali būti naudojamas odos priežiūros produktuose. Pavyzdžiui, 2015 m. atlikto tyrimo metu nustatyta, kad šis aliejus pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, o tai reiškia, kad jis gali padėti kovoti su odos infekcijomis. Kiti in vitro ir in vivo tyrimai atskleidžia, kad gali veikti kaip antioksidantas, neutralizuodamas laisvuosius radikalus ir taip potencialiai lėtindamas odos senėjimo procesus. Nors pradiniai tyrimai yra žadančių, būtina atlikti išsamesnius klinikinius bandymus, kad būtų galima nustatyti šio ingrediento saugumą ir efektyvumą kosmetikoje.

Tvarumas

Amyris balsamifera žievės aliejus, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra gaunamas iš medžio, kuris natūraliai auga Karibų regione, ypač Haiti saloje. Šio medžio naudojimas tvarumo aspektu yra vertinamas palankiai, nes medis gali augti sausose, netgi apleistose žemėse, todėl jo auginimas nereikalauja didelių žemės ūkio išteklių ar intensyvios žemdirbystės, taip pat netrukdo natūraliai biologinei įvairovei. Atsparus sausrai medis gali išgyventi ir augti regionuose, kur kitos kultūros negalėtų, taip sumažinant vandens vartojimą. Perdirbimo procese aliejus išgaunamas distiliuojant medžio žievę, o šis metodas nereikalauja sunkiųjų chemikalų ar didelio energijos suvartojimo, kas dar labiau mažina aliejaus gamybos poveikį aplinkai. Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad dėl didėjančios paklausos pramonėje ir potencialaus pernelyg intensyvaus naudojimo gali kilti grėsmė tvarioms žaliavų išteklių auginimo praktikoms.

Reguliavimas

Amyris Balsamifera Bark Oil – tai eterinis aliejus, gaunamas iš Amyris balsamifera, dažniausiai vadinamo Vestindijos sandalmedžio, žievės. Europos Sąjungoje šis ingredientas kosmetikos produktuose reglamentuojamas pagal kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs žmogaus sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, įskaitant įprastas ir numatomas sąlygas. Pagal Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) duomenų bazę, turi būti įvertintas aliejaus saugumas, bei deklaruojamos galimos alerginės reakcijos. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, reguliuojamas JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), tačiau ši organizacija dažniausiai neapibrėžia konkretaus maksimalaus kiekio, o tik užtikrina, kad produktai būtų nekenksmingi vartotojui. Kosmetikos gamintojai turi vadovautis atitinkamais saugos duomenų lapais ir rekomenduojamais naudojimo lygiais, kad užtikrintų produkto saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa