Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Anastatica Hierochuntica Extract | Rose of Jericho Extract | Šventoji anastatika ištrauka

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Anastatica Hierochuntica ekstraktas, dar žinomas kaip Jeruzalės rožė, gaunamas iš prisikėlimo augalo Anastatica hierochuntica. Ekstrakcijos procesas apima džiovintos augalinės medžiagos sumalimą į smulkų miltelį, po to atliekama tirpiklio ekstrakcija naudojant vandens ir alkoholio mišinį. Šis ekstrakcijos metodas padeda išskirti iš augalo esančias bioaktyvias medžiagas, tokias kaip flavonoidai, taninai ir fenolinės rūgštys. Ekstraktas vėliau toliau valomas filtruojant ir garinant, kad būtų pašalinti nešvarumai ir sukoncentruotos veikliosios sudedamosios dalys. Galutinis produktas yra galingas augalinis ekstraktas, naudojamas kosmetikoje dėl savo antioksidacinių ir drėkinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Anastatica hierochuntica ekstraktas, dar žinomas kaip dykumų augalo arba „Prisikėlėlio” ekstraktas, yra vertinamas dėl savo unikalių hidratuojančių ir antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas padeda stabilizuoti odos drėgmės lygį, užkertant kelią jos dehidratacijai, taip pat turi antioksidacinių savybių, apsaugančių odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančių odos atsinaujinimą. Dėl šių priežasčių šis ekstraktas yra populiarus ingredientas formuluojant produktus, skirtus odos elastingumui didinti, raukšlių mažinimui ir bendrai odos būklės gerinimui.

Saugumo informacija

Nors Anastatica Hierochuntica ekstrakto saugumas odai yra svarbus kriterijus, mokslinių tyrimų, skirtų nustatyti jo poveikį žmogaus odai, yra ribotai. Esantys duomenys rodo, kad Anastatica Hierochuntica ekstraktas yra toleruojamas odos ir nesukelia žalingo poveikio, kai naudojamas nustatytoje koncentracijoje kosmetikos produktuose. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad individualus jautrumas ar alerginės reakcijos visada yra įmanomos, todėl prieš naudojant produktą su šiuo komponentu, ypač jautriems asmenims, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Be to, produkto kokybė bei švarumas gali turėti įtakos galutiniam saugumo profilui.

Moksliniai tyrimai

Anastatica hierochuntica ekstraktas pastaruoju metu sulaukė mokslininkų dėmesio dėl jo potencialių odą puoselėjančių savybių. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ekstraktas gali turėti antioksidacinių, priešuždegiminių ir hidratuojančių savybių, kurios yra svarbios odos priežiūrai ir senėjimo prevencijai. Vienas iš tyrimų parodė, kad Anastatica hierochuntica ekstraktas gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių sukeltos žalos ir skatinti kolageno sintezę, o tai gali prisidėti prie odos elastingumo ir tvirtumo išlaikymo. Be to, kitos laboratorinės studijos nurodo, kad šis augalinis ekstraktas gali stiprinti odos barjerinę funkciją, mažinant transepiderminį vandens netekimą.

Tvarumas

Anastatica hierochuntica ekstrakto gamyba kelia tam tikrų aplinkosaugos klausimų. Augalas auga Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų dykumų regionuose, o jo ekstraktų populiarumas didėja, dėl ko kyla grėsmė natūralioms populiacijoms dėl per didelio surinkimo ir potencialaus buveinių sunaikinimo. Be to, ekstrakcijos procesas gali turėti poveikį aplinkai, jeigu nenaudojamos tvarios ir ekologiškai mažai poveikio turinčios metodikos. Tvari Anastatica hierochuntica ekstrakto gamyba reikalauja atsakingo žaliavų tvarkymo, ekosistemų apsaugos ir atliekų mažinimo per visą gamybos ciklą, siekiant užtikrinti minimalų poveikį gamtai ir išsaugoti šio unikalaus augalo ateitį.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Anastatica Hierochuntica ekstraktą, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina produktų saugumą ir vartotojų apsaugą. Šis reglamentas reikalauja, kad visi kosmetikos produktai, prieš patekdami į rinką, būtų vertinami dėl saugumo, o jų sudėtyje esantys ingredientai privalo būti įtraukti į Europos Komisijos sudarytą kosmetikos ingredientų sąrašą (COSING), kur Anastatica Hierochuntica ekstraktas yra įvardijamas kaip leistinas ingredientas. Tačiau specifiniai leidžiami kiekiai ar apribojimai šiam ekstraktui nėra nurodyti, todėl jo naudojimą lemia bendrosios saugumo gairės ir atsakomybė už galutinio produkto saugumą tenka gamintojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa