Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Argania Spinosa Kernel Oil | Argan oil | Arganų riešutų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Argania Spinosa Kernel Oil, žinomas kaip argano aliejus, yra gaunamas iš Maroko kilmingojo arganmedžio branduolių. Ekstrahavimo procesas apima arganų vaisių kietojo lukšto atplėšimą, kad būtų gauti branduoliai, kurie vėliau šaltai spaudžiami, kad išgauti aliejų. Šis metodas išsaugo aliejaus natūralias savybes ir užtikrina aukštą jo kokybę.

Paskirtis ir nauda

Argania Spinosa Kernel Oil vertinamas dėl savo maitinamųjų bei odą atstatančių savybių. Jame gausu vitaminų, ypač E vitamino, antioksidantų ir svarbių riebalų rūgščių, tokių kaip oleino ir linoleno, kurios padeda atkurti odos barjerą, mažina uždegiminius procesus ir skatina odos drėgmės išsaugojimą. Dėl šių priežasčių argano aliejus dažnai naudojamas sausos, brandžios ar pažeistos odos priežiūros produktuose, taip pat plaukų kondicionieriuose ir šampūnuose, siekiant atkurti plaukų žvilgesį ir elastingumą.

Saugumo informacija

Argania Spinosa Kernel Oil yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu ir yra plačiai naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose dėl savo maitinamųjų ir hidratuojančių savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad argano aliejus yra mažai alergizuojantis ir paprastai netinkamas sukelti odos dirginimo ar kontakto dermatito, todėl jis yra tinkamas net ir jautriai odai. Be to, šis aliejus turi antioksidacinių savybių, kurios prisideda prie laisvųjų radikalų neutralizavimo ir odos senėjimo prevencijos.

Moksliniai tyrimai

Argania Spinosa Kernel Oil yra turtingas tokoferolių (vitamino E formų), fenolių, karotenoidų bei esminių riebalų rūgščių, kurios svarbios odos sveikatai. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis aliejus turi antioksidacinių savybių, padedančių neutralizuoti laisvuosius radikalus ir lėtinti odos senėjimo procesus. Be to, yra nustatyta, kad aliejus efektyviai sumažina transepiderminį vandens netekimą, taip išlaikydamas odos hidrataciją. Dermatologinėse studijose taip pat pažymima argano aliejaus priešuždegiminė ir odos regeneraciją skatinanti potencialas.

Tvarumas

Argania Spinosa Kernel Oil gamybos procesas remiasi tradicinėmis, mažai poveikio aplinkai darančiomis metodikomis, kurias dažniausiai atlieka vietos moterų kooperatyvai. Tačiau iššūkiai išlieka dėl augančios paklausos, kuri gali skatinti intensyvesnę gamybą ir potencialiai didesnį spaudimą ekosistemoms, todėl svarbu palaikyti tvarias ūkininkavimo ir gamybos praktikas, užtikrinti deramą medžių atsodinimą ir rūpintis biodiversiteto išsaugojimu.

Reguliavimas

Argania Spinosa Kernel Oil, žinomas kaip arganų aliejus, yra plačiai vertinamas kosmetikos pramonėje, tačiau jo naudojimas yra reglamentuotas siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Europos Sąjungoje šis ingredientas yra reguliuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs žmonių sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Kanadoje, Argania Spinosa Kernel Oil taip pat nėra specialiai ribojamas, bet kosmetikos produktai turi atitikti šių šalių reguliavimo institucijų nustatytus saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa