Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Avena Sativa Kernel Extract | Oat Kernel Extract | Avižų sėklų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Avena Sativa grūdų ekstraktas, dar žinomas kaip avižų grūdų ekstraktas, gaunamas iš avižų augalo sėklų. Ekstrahavimo procesas apima avižų grūdų susmulkinimą į miltelius, po to atliekamas tirpiklio ekstrakcijos metodas, naudojant etanolį ar vandenį, siekiant izoliuoti aktyvias medžiagas. Tada ekstraktas yra toliau apdorojamas filtravimo ir valymo technikomis, kad būtų pašalintos nešvarumos ir sutelktos naudingosios medžiagos.Cheminė Avena Sativa grūdų ekstrakto analizė atskleidžia, kad jis yra turtingas bioaktyviomis molekulėmis, tokiomis kaip beta-glukanai, flavonoidai ir saponinai, kurie prisideda prie jo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Šio ingrediento gamyba reikalauja tikslios ekstrahavimo parametrų kontrolės, siekiant išsaugoti jo bioaktyviuosius junginius ir bendrą efektyvumą odos priežiūros formulėse.

Paskirtis ir nauda

Avena Sativa Kernel Extract pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos poveikio. Šis ekstraktas yra turtingas beta-glukanais, kurie stiprina odos natūralų barjerą, mažina uždegimą ir ramina sudirgusią odą, todėl ypač naudingas jautriai odai. Be to, Avena Sativa Kernel Extract gali padidinti hialurono rūgšties lygį odoje, užtikrinant ilgalaikę hidrataciją ir suteikiant odai švelnumo bei lygumo.

Saugumo informacija

Avena Sativa Kernel Extract, žinomas kaip avižų sėlenų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo odą raminančių ir priešuždegiminių savybių, todėl laikomas saugiu kosmetikos ingredientu net jautriai odai. Tyrimai rodo, kad ši medžiaga yra turtinga beta-glukanais, kurie padeda stiprinti odos barjerą ir mažinti odos sudirginimą bei uždegimą. Be to, avižų sėlenų ekstraktas turi antioksidantų, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Dermatologinės studijos patvirtina, kad Avena Sativa Kernel Extract yra hipoalergiškas ir neturi žinomų toksiškų poveikių.

Moksliniai tyrimai

Avena Sativa (avižų) grūdų ekstraktas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo raminti odą. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ekstraktas yra turtingas beta-glukanų, polifenolių ir avenantramidų, kurie prisideda prie odos drėkinimo, uždegimo mažinimo ir odos barjero funkcijos stiprinimo. Tyrimai rodo, kad Avena Sativa grūdų ekstrakto naudojimas gali sumažinti odos paraudimą ir sudirginimą po dermatologinių procedūrų, taip pat padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltų pažeidimų.

Tvarumas

Avena Sativa Kernel Extract, dar žinomas kaip avižų sėlenų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir odą minkštinančių savybių. Avižos, kaip žaliava, yra laikomos santykinai tvariomis, nes gali būti auginamos plačioje geografinėje zonoje ir turi gebėjimą augti net ir mažiau derlingoje dirvoje, taip sumažinant trąšų ir pesticidų naudojimą. Tačiau ekstrakto gamybos procesas taip pat turi būti atliekamas atsakingai, siekiant išvengti chemikalų, kurie gali užteršti aplinką, naudojimo. Tvarios gamybos metodai, įskaitant mažesnį energijos sąnaudų ir atliekų kiekį, yra svarbūs norint užtikrinti, kad Avena Sativa Kernel Extract būtų aplinkai nekenksmingas ingredientas.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Avena Sativa Kernel Extract (avižų sėlenų ekstraktą), naudojimą reglamentuoja Kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Nors konkretūs leistini jo kiekiai produktuose nėra nustatyti, gamintojai privalo įrodyti produkto saugumą atliekant mokslinius tyrimus ir pateikiant saugos vertinimą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reikalavimai, tačiau pagrindinis principas išlieka tas pats – kosmetikos produktai turi būti saugūs ir neturėti neigiamo poveikio vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa